Xiaomi Mi 7 Hakkında Bilinen Her şey !

0
1.916 görüntülenme

Merhaba, Gear4game ailesi bugün ki yazımızda diğer telefon markalarından farklı politika izleyerek (az fiyat çok satış) başarıya ulaşmış ve ulaşmakta olan bir marka olan Xiaomi Mi 7 hakkında olacak. İsterseniz daha fazla Xiaomi fanlarının ağzını sulandırmadan yazımıza geçelim.

Öncelikle Xiaomi firmasını bir çoğumuz biliyoruzdur duymayan kalmamıştır ancak ben yine de bir özet geçeyim isterseniz : Xiaomi genel olarak fiyatına göre en iyi telefonları üreten firmalardan biri olarak kendini kendini geliştirmekle beraber yanında da bir çok ürünle de beraber gücüne güç katmaya devam ediyor. Neyse biz konumuza dönelim.

Xiaomi Mi 7 hakkında duyduğumuz bazı söylentilere göre telefonun kalbinde yani yonga seti olarak Snapdragon 845 modeli kullanılacağı en çok duyulan söylentiler arasında. Telefonda ki Ram miktarını belirtmek gerekirse 6 veya 8 Gb boyutunda olacağı düşünülüyor. Ayrıca telefonda ki ekran/kasa oranının Mi Mix 2 ile aynı veya daha yüksek olacağı hakkında söylentiler gezmekte. Ekran olarak ise Full HD çözünürlüğünde 5.65 “ boyutunda bir ekran bizi bekliyor. Ayrıca telefonun 6.01 “ boyutunda Oled ekrana sahip birde Plus modeli olabilir.

Fiyat konusunda ise 2017 yılının amiral gemisi olan Mi 6‘nın 360 dolar ila 435 dolar arası fiyat ile sunuldu. Xiaomi Mi 7 ise Çin den alınan  bilgilere göre 475 dolar civarı olacağı söyleniyor. Eğer bu fiyata satışa sunulursa yer yerinden oynar pardon OnePlus‘ın Amiral gemisi katili ünvanını alabilir.

Xiaomi umarım bu telefonunda ki panelini sağlam tutar ve Ghost Screen sonu ile karşılaşmaz. Çünkü Xiaomi‘nin başı bu konu hakkında çok ağrıdı ve umarım yeni telefonlarında bu konu hakkında sorunları çözer. Zaten yeni telefonlarında bu sorun ile karşılaşılma makta.

Not : Başlıktaki resim tamamen temsilidir. Aynısı olmayabilir.

Bugün ki yazımız buraya kadar bir daha ki yazımızda görüşmek üzere hoş çakalın.

Kaynak : https://www.gsmarena.com/

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin