Kapat
Mobil 1.456 görüntülenme 1

“iPhone 8’de Seveceğiniz 8 Şey” Videosu Yayınlandı!

Apple, iPhone X ile birlikte satışa sunduğu iPhone 8 için “iPhone 8’de Seveceğiniz 8 Şey” adlı iPhone 8’in özelliklerinden bahsettiği bir video yayınladı.

22 Eylül itibariyle yeni tanıtılan iPhone 8 ve iPhone 8 Plus, ABD genelinde satışa çıktı. Daha önceden ön sipariş verenlerin telefonları ise evlerine kargolanmaya başlandı. Kullanıcılar sonunda merakla beklediği telefonlara sahip olmaya ve kullanmaya başladılar. İlk iPhone’a sahip olabilmek için kamp kuranlar dahi vardı. Telefonların satışa sunulmasıyla birlkte Apple bir video yayınladı. Bu videoda iPhone 8’de seveceğiniz 8 Şey’den bahsediliyor.

Bu videoda yer alan özelliklerin ilki, Akıllı Telefonlardaki En Dayanıklı Ekran. Gerçekten de yapılan sağlamlık testlerinde oldukça sağlam bir ekrana sahip olduğunu görüyoruz. Bir diğeri ise iPhone 7’de de bulunan ancak daha da geliştirilmiş Portre Işıklandırması. Bu özellik ile oldukça kaliteli fotoğraflar çekilebiliyor.

Kablosuz Şarj da bu özelliklerin arasında bulunurken en çok dikkat çeken özelliklerden biri A11 – Akıllı telefonlardaki en akıllı ve güçlü işlemci. Daha önce MacBook Pro’dan daha yüksek bir performans verdiğinden bahsetmiştik(Buradan Okuyabilirsiniz). Bunların dışında Dünyanın en popüler kamerası, Suya dayanıklı, True Tone özelliğine sahip yeni HD Retina Ekran ve  Arttırılmış Gerçeklik desteği videoda bahsedilen diğer özellikler.

Özelliklerin Tam Listesi İse Şöyle:
  • Akıllı telefonlardaki en dayanıklı ekran
  • Portre Işıklandırması
  • Kablosuz şarj
  • A11 – Akıllı telefonlardaki en akıllı ve güçlü işlemci
  • Dünyanın en popüler kamerası
  • Suya dayanıklı
  • True Tone özelliğine sahip yeni HD Retina Ekran
  • Arttırılmış Gerçeklik desteği

Bu özellikleri herkes sevmek zorunda değil ancak telefon hakkında en çok öne çıkan özellikler bunlar. Ayrıca birçok kişi Apple’ın bu özellikleri biraz abarttığını düşünüyor. Gerçekten sevilecek özellikler olup olmadığını veya abartıldığına aşağdan videoyu izleyerek siz karar verebilirsiniz.

““iPhone 8’de Seveceğiniz 8 Şey” Videosu Yayınlandı!” üzerine 1 yorum

  1. Sevmiyeceğimiz olmalıydı bence yazık o paraya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir