Kapat
xiaomi yazı tipi değiştirme
Mobil 9.413 görüntülenme 0

Xiaomi Cihazlarda Yazı Tipi Nasıl Değiştirilir?

Son yılların en çok tercih edilen markalarından olan xiaomi cihazlarda yazı tipi nasıl değiştirilir sorusuna cevap vereceğiz. Hemen farklı yazı tipine xiaomi cihazınızda geçin.

Xiaomi Yazı Tipi Değiştirme

Xiaomi telefonlarında yazı tipi değiştirme normalde temalar uygulamasından yapılabilir lakin eğer global rom kullanıyorsanız bu temalar uygulamasını kullanamayacaksınız. Bunun nedeni bölge seçiminden dolayıdır. Temalar uygulaması içerisinde yalnız temaları göreceksiniz ve yazı tipi seçeneği bulunmayacak. İşte sizlere xiaomi yazı tipi değiştirme bir diğer anlamda xiaomi temalar uygulamasına yazı tipi ayarını getirmeyi gösterelim.

xiaomi cihazlarda yazı tipi değiştirme 1

xiaomi cihazlarda yazı tipi değiştirme 1

Xiaomi cihazınızda yazı tipi nasıl değiştirilir sorusuna yanıta başlayalım. İlk olarak Ayarlar -> “Ek Ayarlar” kısmına tıklayın. Buradan “Bölge” sekmesine tıklayalım. Bölge sekmesinde bölgemizi “Hindistan op kayak” olarak değiştiriyoruz. Bu sırada aktif internetinizin olması sizin açınızda iyi olacaktır. Sonraki dakikalar ekranınıza yeni simgeler gelecektir. Bölge kısmından çıkın ve “Temalar” uygulamasına girin artık xiaomi yazıtipi kısmı cihazınızda gözükecektir.

xiaomi cihazlarda yazı tipi değiştirme 2

xiaomi cihazlarda yazı tipi değiştirme 2

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir