Ücretsiz Maske Nasıl Alınır? (PTT, Güncel)

29
18.432 görüntülenme

Korona virüsünden korunmak için ücretsiz maske nasıl alınır? sorusuna cevap vereceğiz. PTT ‘den kapınıza ücretsiz maske alma şu şekilde.

Ücretsiz Maske Alma

PTT ‘den ücretsiz maske nasıl alınır sorusunu cevaplayacağız. Türkiye Cumhuriyeti Sağlık Bakanlığı, Türkiye Cumhuriyeti Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı ve Uluslararası Sağlık Hizmetleri AŞ ücretsiz maske dağıtımını EpttAVM ‘den ücretsiz alabileceksiniz.

PTT’den Ücretsiz Maske Alma

İlk olarak https://maske.epttavm.com/ sitesine giriyoruz.

ptt ücretsiz maske nasıl alınır
ptt ücretsiz maske nasıl alınır

Burada 21 yaş üstü ve 65 yaş altı vatandaşlar TC kimlik numarası, doğum tarihi, cep telefonu, mail ve ev adresi bilgilerini girerek ücretsiz maske alabilecekler. Cerrahi maske ücretsiz olarak verilecek olup herhangi bir kargo ücreti de alınmayacaktır. Ücretsiz PTT ‘den maske alım işlemi bu şekilde.

PTT Maske

Ücretsiz PTT maske almak için yukarıdaki işlemleri kısa bir şekilde yapabilirsiniz. Verilecek olan cerrahi ücretsiz maskenin özellikleri şu şekilde:

-Hijyenik ve CE’li dir.

-Yuvarlak lastikli ultrasonik dikişlidir.
-Kolay kullanıma uygundur.
-Yüze tam uyumludur.
-Beyaz, mavi, yeşil renklerden 1 tanesi gönderilecektir.

-Yumuşak ve ayarlanabilir, tahriş etmez, rahat takılır.
-Fiberglass ve lateks içermemektedir.
-Filtreli, üç katlı, tek kullanımlık, lastikli ve 3 kıvrımlı olarak üretilmiştir.

-Hava geçirgen, kolay nefes almayı sağlayan non woven -kumaştan üretilmiştir.
-Gipe lastik kullanmıştır ve tek kullanımlıktır.

Online Ücretsiz Maske Alma

ePTT sitesine girip gerekli bilgileri girip “Maske Siparişini Ver” butonuna tıkladıktan sonra ekranda aşağıdaki gibi “Siparişiniz Başarıyla Oluşturuldu” diye bir pencere çıkacak ve sipariş numaranız ekranda gözükecektir. Artık online ücretsiz maske siparişi başarılı.

ptt ücretsiz maske siparişi
ptt ücretsiz maske siparişi

PTT Sitesine Girilmiyor

Sizlerde ücretsiz maske almak için ptt sitesine girmeye çalışıyorsunuz ve ptt sitesi açılmıyor ise belli periyotlarla ePTTavm sitesini yenileyiniz. Çok aşırı yoğunluktan sunucu yavaşlaması mümkün olabilir. Gecenin ilerleyen saatlerinde ptt sitesine girmeniz daha olası olacaktır.

 

29 YORUMLAR

  1. Gaziantep’ten ücretsiz maske siparişi verdim.Herkesin sipariş vermesini tavsiye ederim eğer herkes sipariş verir ve kullanırsa virüs olma olasılığımız azalır.

    • Ersin Bey bilgileri yorum olarak değil kırmızı linke tıklayıp ptt sitesine yapacaksınız. Böylece ücretsiz maske siparişinizi vermiş olacaksınız.

    • Evet ben de dikkat ettim merkez ilçe yok. Kısa zamanda muhtemelen ekleyeceklerdir. Bence farklı adrese ücretsiz maske siparişinizi verebilirsiniz.

  2. Ben ücretsiz maske için sipariş verdim.Şuan yoğunluk yaşanıyor ara ara yenileyince açılıyor,her hafta için geçerli yazıyorr bence gayet güzel bi çalışma

  3. İŞiniz gücünüz yalan.hiçbir şekilde onay vermiyor site.yoğunluk varmış..daha bir kişi bile verememiş sipariş bu nasıl yoğunluk.insanları kandırmaktan vazgeçin artık

    • Seda Hanım işimiz gücümüz yalan değil ben bizzat denedim içerikteki fotoğrafları da ben kendim koydum. Ayrıca birçok haber sitesi ve siyasi kişilerde paylaşımını yaptı. Lütfen biraz duyarlı olun. Devletimizin verdiği hizmet çoğu ülkenin yapmadığı bir hizmet.

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin