Kapat
Mobil 685 görüntülenme 0

LG V30 İçin Yeni Tanıtım Videosu Yayınlandı!

Son çıkardığı telefonlarını pek fazla tutturamayan LG tanıtmaya hazırlandığı yeni amiral gemisi için yeni bir tanıtım videosu yayınladı.

 

Son zamanlarda LG, çıkardığı telefonlarını pek tutturamayarak büyük markaların gerisinde kalmıştı. Ancak yeniden diğer markalara yetişmeye çalışan LG, gündemde Samsung ve İPhone’un amiral gemileri varken LG, yeni amiral gemisi LG V30’u kullanıcılara bir kez daha hatırlatmak istercesine  yeni bir tanıtım videosu yayınladı.

 

Yakın zamanda LG V30 hakkındaki bilgiler bir sızıntı ile ortaya çıkmıştı. Ekran gövde oranını bu cihaz ile mükemmelleştirecek LG, daha önce LG G6 ile ekran tasarımında iyileştirmeler yapmıştı. Ekran tasarımını Samsung Galaxy S8’e benzeten LG, yeni amiral gemisiyle oldukça iddialı görünüyordu. Bunların yanında 18:9 6 inçlik ekranının ve arka kısmında ise home tuşu olarak kullanılabilen sensörlü parmak izi okuyucusu ve çift kamerası olduğunu yapılan sızıntı sayesinde öğrenmiştik.

 

Yeni tanıtım videosunda merak edilen teknik özelliklere yine yer verilmiyor. Çoğunlukla ses üzerine yapılan video sayesinde telefonun ses konusunda çok iyi bir seviyede olacağı gösteriliyor.

Ayrıca son zamanlarda üst düzey ses donanımlarının cihazda bulunacağına dair bilgiler alınmıştı. Bu bilgiler ışığında LG V30’un gerçekten yüksek seviye bir ses sisteminin olacağını görebiliyoruz.

 

[su_youtube url=”https://youtu.be/9ldzltBlJ2k”]

 

LG’nin yeni amiral gemisi V30’un planlanan resmi tanıtım tarihi 31 Ağustos olarak belirlenmişti. Çıkışını merakla bekliyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir