HP’nin Yeni Giriş Seviyesi Oyun Canavarı

0
1.678 görüntülenme

HP’nin Yeni Canavarı Yolda!

Başlıktan da okuduğumuz gibi HP’nin vazgeçilmez serisi Omen’den sonra yeni bir giriş seviyesi oyuncu dizüstü bilgisayarı ve masaüstü bilgisayarı yolda!

HP Omen Dizüstü Bilgisayar
HP Omen Dizüstü Bilgisayar

HP yeni bilgisayarı ile giriş seviyesini hedefliyor ve buna gerçekten değer verdiği için de en yüksek kaliteyi en az maliyetle yapmaya çalışıyor. Her ne kadar bunun için çabalıyor olması bizi mutlu etse de f/p olarak beklentiyi yükseltiyor fakat donanımsal olarak üst sınır çokta uzakta değil.

Nedir Bu Yeni Bilgisayarın Donanımı ve Fiyatı?

HP Pavilion Serisi Yeni Oyuncu Bilgisayarı
HP Pavilion Serisi Yeni Oyuncu Bilgisayarı [The Verge]
Bu yeni HP oyun bilgisayarı dizüstü monitörü olarak 15.6 inçlik tek model ile biz kullanıcılara sunuluyor. Yabancı forumlardaki konulara bakılırsa bir üst model tarzında monitör boyutunun arttırıldığı ikinci bir model bekleniyor. Her ne kadar iki farklı model olsa da Amerika satış fiyatı yaklaşık olarak $800 belirlenmesi hepimizi mutlu ediyor. Donanımsal açıdan baktığımızda ise tam olarak belirlenmemesi ile birlikte beklentisel açıdan ekran kartı olarak RX560X – GTX 1050Ti ya da GTX 1060 söylentileri var. 8.Nesil Intel işlemciler ile satışa sunulacak olan iki modelde de beklenen işlemciler de i5 ve i7. Üzülerek belirtiyoruz ki 8GB Ram olarak satışa sunulacak. Yeni HP Dizüstü bilgisayarların her iki modeli de 1TB HDD ile satışta olacak.

Görsel Şölen Bizi Bekliyor!

HP Pavilion Serisi Yeni Oyuncu Bilgisayarı
HP Pavilion Serisi Yeni Oyuncu Bilgisayarı

 

HP bu serisi için klavye olarak mekanik olmasa da mor,beyaz ve yeşil ışıklandırmalı gömülü bir klavye sunmuş bize. Ses sistemini ise kendisini çok yakından bildiğimiz Bang&Olufsen marka küçük canavarlar oluşturuyor. Oynarken göz yorulması tarzı bir sorun yaşamamak için mat ekran sunan HP aynı zamanda 1080p 60Hz bir ekran ile satışa sunarken belirtmekten kaçmıyor ki 1080p 144Hz ve 4K 60Hz ile de uyumlu bir laptop.

Bu yeni serisini mayıs ya da haziran ayında duyurmayı planlayan Hewlett-Packard için sağı solu belli olmaz diyoruz!

Bu günlük elimizdeki bu bilgiler ile sizleri bilgilendirmeye çalıştık olabilecek bir değişim ya da güncellemede yine bu yazımız üzerinden sizlerle paylaşımda bulunacağız. Sağlıcakla Kalın!

 

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin