Kapat
İncelemeler 832 görüntülenme 0

Destiny 2 İnceleme

Konsolda yalnızca MMOFPS olan Destiny oyunu, bu yıl bir neticeye varıyor ve bilgisayara geliyor. Nihayet PS4’ün FPS oyunlarından birini daha bilgisayar oyunları listemize eklemiş olacağız! Oyun oynamak istiyorsanız, şu anda Destiny 2 hakkında bildiklerimizle ilgili bu kullanışlı kılavuzdan okumak isteyebilirsiniz!

Destiny 2 ile ilgili bir makale yazmak için gerekli olan herşeye sahibiz; çekimler, tweetler, sızıntılar, oyun değişiklikleri, karakter ithalatı ve daha fazlası!

 

  • -Destiny 2 Yayın Tarihi Nedir?

 

Destiny 2 bilgisayarlar için konsollardan yaklaşık olarak iki ay sonra yayınlanacak (24 Ekim 2017).

Destiny 2 başkanı David Shaw yapılan bir röportajda PC sürüm tarihine karar verme aşamasında gerçekten zorlandıklarını açıkladığını görebilirsiniz. Shaw röportajında konsol versiyonunu dahi ertelemeyi düşündüklerini fakat sonunda aşamalı olarak bir sunma projesine giriştiklerini de belirtti.

Destiny 2 PC versiyonu beta olarak, 28-31 Ağustosta geliyor. Minimum sistem gereksinimleri için aşağıyı oku!

 

  • Minimum Sistem Gereksinimleri,

CPU – Intel – Core i3-3250 / AMD – FX-4350

GPU – Nvidia – GeForce GTX 660 2GB / AMD – Radeon HD 7850 2GB

RAM – 6GB

 

  • Önerilen Sistem Gereksinimleri,

CPU Intel – Core i5-2400 / AMD – Ryzen R5 1600X

GPU Nvidia – GeForce GTX 970 / AMD – Radeon R9 390

RAM – 8GB

  • Destiny 2 Hikâyesi

 

Destiny 2, komplo ve öykü üzerine yoğunlaşıyor ve hepsi Kırmızı Lejyon ile başlıyor. Onlar Cabal adlı militarist bir yabancı ırkın bir fraksiyonudur1 ve ezici bir kuvvetle Dünyanın Son Şehrine (Last City) saldırmışlardır. Onların komutanı, Traveler – Destiny’nin büyük, simgesel beyaz kürecinin onun yerine güçlerini size vermede bir hata yaptığına inanan Dominus Ghaul’dur. Görünüşte rehin tutarak zihnini değiştirmeye ikna etmek için dışarı çıktı: filosunun ortasında büyük bir gemi gezginin etrafında gezinip dolaştırılıyor.

 

Fraksiyon1 – isim, toplum bilimi Bir siyasi partinin politikasını parlamentoda, yerel yönetimlerde, çeşitli kuruluşlarda yürütmek için teşkilatlanmış grup, bölüntü, bölüngü.

  • Oyun Tanıtıcı Metni

Destiny 2, sizi güneş sistemi üzerinde epik bir yolculuğa çıkaran bir aksiyon macerasidir. Sinema kampanyasında, çekici karakterlerle dolu bir dünyaya girip evimizi geri alabilmek için savaşacaksınız. Birlikte birden fazla kooperatif modu olan arkadaşlarınızla savaşın veya yoğun multiplayer maçlarda diğerlerine meydan okuyun. PC’deki Destiny 2, 4K’a kadar ölçeklenebilir çözünürlük, kapatılamayan kare hızı, ayarlanabilir bir görüş alanı, ultra geniş / özel monitör yapılandırmaları için destek ve daha fazlasını içerecektir.

 

Daha fazlası için takipte kalın, esenlikler dilerim!

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir