CS:GO VAC Hatası Kesin Çözüm

1
5.413 görüntülenme

CS:GO VAC hatası alan oyuncular için bu hatanın en kısa yoldan kesin çözümünü sunuyoruz.

CS:GO VAC hatası 2018

Öncelikle vac hataları birkaç tane farklı şekilde alınabilmektedir. Bunun bir vac banı olduğunu düşünmeyin. Hesabınızın hiçbir şekilde ceza almadığını bildirip sizi rahatlattıktan sonra csgo vac oturumunuzu doğrulayamadı hatası vb. çözümlerine geçelim. Son olarak csgo vac hatasını alma nedeniniz eğlencesine girdiğiniz bazı public, jail sunucularının oyun dosyalarınızda değişiklik yapmasıdır.

VAC hataları

  • VAC tarafından bağlantınız kesildi: Güvenli sunucularda oynayamazsınız
  • CS:GO VAC Oyun Oturumunuzu Doğrulayamadı!
  • Disconnected by VAC: You cannot play on secure servers
  • Bağlantı kesildi

CS:GO Vac hatası çözüm önerilerini kolaydan zora doğru listeleyelim.

1- Steam’i yeniden başlatma

İlk steam hesabınızdan çıkış yapın steamin kapandığından emin olmak için görev yöneticinize bakmayı ihmal etmeyin. 1 dk sonra tekrar girmeye çalışın %70 oranında işe yarar bir yöntem. Olmadı mı? Diğer seçeneğimize geçebilirsiniz.

2- Oyun dosyalarını doğrulama STEAM

Texture ve skin gibi dosyaları değiştirdiyseniz orjinal csgo dosyalarını yüklemeniz gerekiyor. Csgo vac hatası çözümü için steam dizininde bulunan “userdata” adlı klasörü silin. Sonra steami başlatın daha sonra CS:GO ‘ya sağ tıklayın ve özellikler bölümüne girin. Buradan Yerel Dosyalar >> Oyun dosyalarının bütünlüğünü doğrula tıklayın. Böylece orjinal CSGO dosyaları tekrar bilgisayarınıza yüklenmiş olacak. VAC hatasını artık almıyorsunuz de mi? 🙂

3- CS:GO ile çakışan dosyaların olmadığından emin olun

Herhangi bir hata almadan CS:GO oynuyordunuz ama sisteminize yüklediğiniz birkaç programdan sonra VAC hatası almaya mı başladınız? O zaman çakışmaya sebep olabilecek programları söyleyelim siz ona göre bu programları kapatın. Cheat Engine, IObit Start Menu 8, CCleaner, Powershell, Sandboxie, Process Hacker, DLL Injectors Hypervisors, Steam Idlers.

4- Steam servisini onarmak için komut kullanmak

Bunun için windows menünüze tıklayın arama kutucuğuna “Çalıştır” yazıp enterleyin. Burada bir komut ile bu onarma işlemleri otomatik yapılacak. (CSgo yolunuz neyse onu yazın değerli okurlar)

“C:\\Program Files (x86)\\Steam\\bin\\SteamService.exe” /repair

5- Diğer çözümler küçük bir alt liste

.. Steam.exe ‘yi yönetici olarak çalıştırın.

.. Windows güvenlik duvarı ve Antivirüs yazılımınızı devre dışı bıraktıktan sonra deneyin.

.. OpenDNS kullanmaya özen gösterin

.. /sfc/scannow ile Windows işletim sistemini onarmayı deneyin.

.. Bilgisayarınızın 1 ay önceki halini sistem geri yükleme ile yükleyin.

.. SON son son çare oyunu ve steami komple kaldırın tekrar kurun. Sizlerde benim gibi yurtta kalıyorsanız bu sizin için en zor çözüm olabilir 😀 CS:GO VAC hatası kesin çözüm 2018 adlı yazımızı beğendiyseniz bir yorumunuzu alırız.

Kaynak: bordoklavyeli.net

1 YORUM

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin