Kapat
Ana Sayfa 717 görüntülenme 1

Xbox Game Pass artık Türkiye’de!

Daha çok galaksi.

Daha çok kargaşa.

Daha çok zafer.

Daha çok cephane.

Daha çok rekabet.

Daha çok macera.

Daha çok olasılık.
Daha fazlası daha iyidir.

Microsoft uzun zamandır beklediğimiz, bir nevi PS+ olan Xbox Game Pass’i Türkiye’ye getirdi.
Peki Xbox Game Pass nedir ?
Xbox Game Pass size 100’ün üzerinde harika oyuna sınırsız erişim sunar – popüler geriye doğru uyumlu Xbox 360 ve çok satan Xbox One oyunları dahil. Xbox Game Pass kataloğuna her ay oyunlar ekleyecek (bazen de katalogdan çıkaracak), yani daima oynayacak yeni ve heyecan verici bir bulabilirsiniz. Sektörün önde gelen yayıncılarından oyunları indirerek gerçeğe eşdeğer deneyimleyin. Xbox Game Pass gerçekten de sonsuz oyun biletinizdir.
Xbox Game Pass hangi ülkelerde bulunur ?
Arjantin, Avustralya, Avusturya, Belçika, Brezilya, Kanada, Şili, Kolombiya, Çek Cumhuriyeti, Danimarka, Finlandiya, Fransa, Almanya, Yunanistan, Hong Kong, Macaristan, Hindistan, İrlanda, İsrail, İtalya, Meksika, Hollanda, Yeni Zelanda, Norveç, Polonya, Portekiz, Rusya, Suudi Arabistan, Singapur, Slovakya, Güney Afrika, İspanya, İsveç, İsviçre, Türkiye, Birleşik Krallık, Birleşik Arap Emirlikleri ve Amerika Birleşik Devletleri.
Xbox 360’da Xbox Game Pass’i kullanabilecek miyiz ?

“Xbox Game Pass artık Türkiye’de!” üzerine 1 yorum

  1. Yusuf Akgün dedi ki:

    Executive oyun olmadığı sürece XBOX almam parasını verir alırım Uncharted, The Last Of Us, Horizon Zero Down’un tadını hiç bir şey vermiyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir