Valorant “Oyunu Oynamaya İznin Yok” Hatası ve Çözümü [Güncel]

0
35.885 görüntülenme

Riot Games’in yeni oyunu olan Valorant “Oyunu Oynamaya İznin Yok” hatası nedeni ve kesin çözümü sizlerle.

Kapalı beta olarak oynanabilen Valorant oyunu ile oyuncular test yapabiliyor. LOL ‘den sonra 5 vs 5 olan bu oyun özellikle Twitch ‘te çok popüler olmaya başladı.

Valorant Oyunu Oynamaya İznin Yok

Valorant’ı başlattıktan sonra giriş yaparken “Oyunu oynamaya iznin yok” hatasıyla mı karşılaşıyorsunuz? Bu oyunu oynamaya iznin yok hatası çözümü nedir? Valorant oynayamıyorum diyorsanız kesin çözümüne göz atalım.

İlk olarak Valorant Launcher’i indirdiniz.

Sonra ister LOL hesabınızla isterseniz yeni hesap oluşturarak giriş yaptınız. Buraya kadar herşey yolunda…

valorant oyunu oynamaya iznin yok
valorant oyunu oynamaya iznin yok

Ve aşağıdaki hata ile karşılaştınız…

valorant oyunu oynamaya iznin yok hatası
valorant oyunu oynamaya iznin yok hatası

Valorant Bu Oyunu Oynamaya İznin Yok Hatası Çözümü

Valorant oynayabilmek için özel izne sahip olmanız gerekmektedir. Valorant bu oyunu oynamaya iznin yok hatası çözümü için ya Twitch yayıncısı ya da bir Youtuber olmanız gerekmektedir. Velhasıl kelam sizin var olan bir oyuncu kitlenizin olması yani oyunu tanıtmaya değer birisi olmalısınız.  Eğer yayıncı olduğunuz halde bu hatayı alıyorsanız Riot Games’e Valorant oynunu oynamak için gerekli kanıtlarla mail atabilirsiniz.

Valorant Oynamak İçin İzin Alma

Kapalı betada Valorant oynamanız için bir çözüm var. Zorlu ama imkansız değil şöyle açıklayalım. Twitch’te bildiğiniz gibi yayınlar yapılıyor. Twitch yayınları izleyerek ve droplardan ödül kazanarak Valorant oynamak için yetkiye sahip olabilirsiniz. Bu yetkiyi ödül olarak alırsanız kapalı betada Valorant oynayabileceksiniz ve giriş yaptığınızda Valorant bu oyunu oynamaya iznin yok hatası ile karşılaşmayacaksınız.

Yukarıdaki durumlar hariç Valorant’ı Key ‘siz şuan oynayamazsınız. Açık beta gelmesini bekleyelim.

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin