Kapat
wartool nasıl kullanılır
Oyunlar 29.494 görüntülenme 1

Legend Online Kader Botu – WarTool (GÜNCEL)

Bildiğiniz gibi Legend Online ‘da kadere her seferinde bakmak uzun iş. Sizlere wartool kullanımını göstereceğiz.

Sizler için hazırladığımız “Legend Online Kader Botu – Wartool” başlıklı yazımız sadece kader botu değil aynı zamanda peri adası botu ve benzeri şeyleri de bünyesinde barındırıyor olacak. Gelin beraber wartool kurulumuna başlayalım.

Wartool

Wartool nasıl kullanılır? sorusuna cevap vermeden wartool kurulumuna bakalım. Öncelikle wartool programını indiriyorsunuz.

Wartool indir

Daha sonra rar dan çıakrtıp “Wartool.exe” dosyasını mause sağ tıklayıp “Yönetici olarak çalıştır” diyoruz. Program dili karşımıza İngilizce olarak gelecek ama endişe etmeyin. Ayarlar kısmına girip Türkçe seçeneğini seçin ve wartool programını tekrar başlatın.

Program tekrar açıldıktan sonra Legend Online oyuna giriş yapıp Kader sekmesine girin. Tavsiyemiz programı açmadan önce iki üç kader bulup bunları birleştirin. Karşınıza gelecek olan ekranda “Tekrar Gösterme” seçeneğini seçip kapatın. Artık programa girip klavyemizden F4 tuşuna basıyoruz ve karşımızdaki sekmede 3 ayarı görüyoruz.

1- Düşük kader satmak için ilk mod

2- Eğer VIP iseniz seçeneği seçin veya seçmeyedebilirsiniz farketmez

3- Kırmızı ve Turuncu kaderleri otomatik birleştirme var. Ben bunu yaptım ama bu fonksiyonu tam çalışmıyor o yüzden denemeyedebilirsiniz.

Son olarak “çalıştır” butonuna basın artık wartool kader botumuz aktifç Programı kapamak için “Shift+Esc” tuş kombinasyonunu kullanabilirsiniz. Wartool indir linkini üst kısma bıraktı.

“Legend Online Kader Botu – WarTool (GÜNCEL)” üzerine 1 yorum

  1. lol kaderci dedi ki:

    Wartool ‘u indirdik kullanım açıklamaları için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir