Tesla İnternet Sağlayıcıları Ve Fiyatları

0
21.684 görüntülenme

Tesla İnternet Sağlayıcıları Ve Fiyatları konusuna değinirken bunu yapan zeki ve girişimci kişiliği ile dikkatleri çeken iş adamı olan; Elon Musk’ın uzaya üstü açık araba gönderdikten sonra ki hedefi ise; ucuz ve hızlı internet. Detaylı bilgiyi yazımızın devamını okuyabilirsiniz.

Şu sıralar adını bir çok kez duyduğumuz girişimci olan; Elon Musk yeni projesi insanları heyecanlandırıyor. Bu proje için 3 yıllık bir hazırlık yapıldı.Ve bu projeyi  bir adet SpaceX uydusunu fırlatarak yapmayı planlıyor. Bu uyduların tamamının adetleri ise 1000 adet.

Test yapmak için ise bir adet uydu gönderilecek. Eğer başarılı olur ise diğer uydular da gönderilecek. CNN’in yaptığı habere göre; ABD Ticaret Komitesi Musk’a uzaya internet uydusu fırlatması için gereken izinleri verdi. Bu projeden 2025 yılına kadar 30 Milyar Dolar para kazanacağı söyleniliyor. Duyduğumuz bilgiler bu kadar. İlerleyen günlerde ayrıntıları sizlere aktarmaya çalışacağız. Takipte kalın..

 

Bu yazımızın da sonuna geliyoruz. Siz bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz ? Yorumlarda belirtebilirsiniz. Bir daha ki yazımızda görüşmek üzere.

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin