Kapat
Yazılım İncelemeleri 1.161 görüntülenme 0

Opera Kullanmanız için 5 Neden

Farklı tarayıcılar yerine neden opera kullanmanızı gerektiren bazı özellikleri derledik.

1. Opera Vpn 

Operanın VPN özelliği sayesinde ek bir eklenti veya dosya yüklemeden tarayıcının kendisi ile birlikte gelen vpn özelliği farklı kaynaklara ulaşmak için harika bir çözüm ayrıca VPN üzerindeki eklenen sayaç ile VPN ile gezerken ne kadar veri harcadığınızı görebilirsiniz.

 

2. Reklam Engelleyici

opera ile birlikte gelen bir başka harika özellik bu özellik sayesinde reklamlar otomatik olarak engelliyor,bu sayede ziyaret ettiğiniz internet siteleri daha temiz ve sade bir görünüm kazanıyor ayrıca sitelerin açılış hızlarını daha da arttırıyor.

 

3. Video karesi özelliği

Eğer internette gezerken video izlemek isterseniz bunu daha kolay yapmanın bir yolu.bu özellik sayesinde günlük işlerinizi hallederken bir yandan’da video veya film İzleyebilirsiniz ve bunun yanı sıra bu karenin bulunduğu yeri rahatça değiştirebilirsiz ve boyutunu isteğinize göre ayarlayabilirsiniz.

4. özelleştirilebilir kısayollar

Bu özellik Sayesinde en çok ziyaret ettiğiniz websitelerini kısayollara ekleyebilir ve bu kısayolu kişisel isteğinize göre kişiselleştirebilirsiniz.

5. pil tasarrufu

Günümüzde ki en büyük sorunlardan bir tanesi ise batarya sorunu.Opera’nın pil tasarrufu özelliği sayesinde ise internette daha uzun süre gezinebilir ve keyfinize bakabilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir