Asus’un Cerberus Adlı Gaming Kulaklığının İncelemesi

0
797 görüntülenme

Okurlarım bildiğiniz gibi hergün değişik markalardan belkide ismini bile duymadığımız bir marka oyuncu mouse’u,klavyesi ve kulaklık çıkarmakta. Fakat her ekipmanda gaming ibaresi olabilir,fakat kendisi kalitesiz olabilir. O yüzden 5-10 tl az vermek yerine, 5-10 tl fazla vererek hem daha iyi bir ses deneyimi,hemde daha iyi bir kulaklık almış olursunuz.

Bugün sizlere Asus’un çıkarmış olduğu Gamig kulaklığı inceleyeceğiz.

Mesela bir kulaklık alırsın bilgisayarda çalışır,telefonda çalışmaz.Fakat Cerberus’da böyle bir sıkıntı yok. İster tabletinizde,ister telefonda bu kulaklığı kullanabiliyorsunuz. Mac ile uyumlu olarak çalıştığını belirteyim.

Dışarıdan gelen sesleri duymuyorsunuz.

Cerberus ile dışarıdan gelen sesleri farketmiyoruz,çünkü 100mm poliüretan ile  kaplanmış olan deri kulak yastıkları bizlere uzun bir süre dayanıklılık vaadediyor. Bu deri kulak yastıkları gürültüleri izole ediyor. İzole sayesinde dışarıdan gelen sesleri duymuyorsunuz. Cerberus uzun süre kullanımda bizleri rahatsız etmiyor.Yani kulağımızda ağrı veya buna benzer sorunlar yaratmıyor. Yani Cerberus bizlere uzun süreli kullanımda sıkıntı çıkarmayacak.

Cerberus’da bulunan  60mm büyüklüğündeki  neodimyum mıknatıslı sürücüler biz kullanıcılara emsalsiz bir güç ve süper bir ses deneyimi sunma garantisi veriyor. Oyun oynarken adeta ses kasacak,rakip takımın ayak seslerini dahi duyacaksınız.

Cerberus’daki ses kalitesi ile hem film izleyebilir,hemde müzik dinleyebilirsiniz.

Son olarak ise Cerberus’da çift yönlü mikrofon tasarımı var. Yani mikrofonu çıkarıp kulaklık olarak kullanabiliriz.

 

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin