Kapat
İncelemeler 8.827 görüntülenme 1

James Donkey 325 Oyuncu Mouse İncelemesi

James Donkey 325 Gaming Mouse İncelemesi

Merhaba Gear4game’in değerli okurları. Namı değer Çin’in Razer’i James Donkey markasının oyuncu faresi olan James Donkey 325 adlı mouse’un bu yazımızda incelemesini yapacağız. İsterseniz sizi daha fazla meraklandırmadan yazımıza geçelim.

Öncelikle kutusundan başlayacak olursak siyah renklerin bolca kullanıldığını görmekteyiz.  Ayrıca çok sade bir tasarıma sahip. Kutunun ön tarfında mat siyah renk üzerine parlak siyah renkte mouse’un minimalist bir şekilde çizimi işlenmiş. Kutuyu açtığımızda ise kalite kokan kadifemsi bir malzeme bulunuyor. Ve bu malzemenin altında ise mouse bizi karşılıyor.

Kutu İçeriği

  1. Mouse
  2. Tuşların işlevini gösteren karton parçası

Mouse’un bazı özelliklerinden bahsedecek olursak ise şöyle;

Mouse kaliteli bir malzemeden imal edildiği elimize aldığımızdan itibaren hissedilebilecek şekilde. Mouse’da rgb led bulunuyor ve bu ışıkları istersek kendi yazılılmı ile modluyabiliyoruz. Renk skalası olarak ise 16 milyon ışık rengine ev sahipliği yapıyor. Hassasiyet olarak 30.000 dpı’a kadar yükseltilebilmekte ve bu değer gerçekten de yeterli seviyede. Mouse’un üzerinde 4 adet makro tuşu bulunmakta ve kendi yazılımıyla değiştirilibiliyor. Diğer artı özelliği ise üzerinde dpı değerini gösteren bir ekranın bulunması ve bu ekran, ışık ve makro tuşlarının modlana bildiği gibi değişiklik yapılabiliyor. James Donkey 325’in tasrımı 007 modeli ile aynı ancak modüler değil. Mouse’un fiyatı ise gayet makul bir seviyede yani 100 TL civarında bulunabiliyor.

James Donkey sitesinde göz atmak için buraya tıklayınız.

Editör’ün Notu;

Ben mouse’u yaklaşık 3 4 aydır kullanıyorum ve bu tecrübelerime dayanarak bazı şeyler eklemek istiyorum ;

Mouse malzeme kalitesi olarak üst seviye, yazılımı ise o kadar iyi değil ancak idare edecek kadar iyi, ürün f/p olduğunu söyleyebiliriz,tuşlara basma hissiyatı ise yeterli seviyede, mouse’un altı uzun ömürlü bir malzemeden yapılmış ve oldukça hızlı kayıyor, kablosu bez kaplamaya sahip. Mouse’un bana kalırsa bir eksik yanı var oda; kullanılan sensörün optik olması yerine lazer olması.  Benim James Donkey ile edindiğim tecrübelerim bu kadar aklınızda kalan soruları yorum olarak göndermeyi unutmayın.

Evet değerli okurlar bu yazımızda James Donkey hakında bazı bilgiler vermeye çalıştık. Umarım ki bu yazı size mouse almadan önce bilgi vermiştir. Bir daha ki yazımızda görüşmek üzere sağlıcakla kalın.

“James Donkey 325 Oyuncu Mouse İncelemesi” üzerine 1 yorum

  1. Alican Kırmızı dedi ki:

    Şuan kullandığım mause 20 tl’lik mause ve değiştirmeyi düşünüyordum ama ne alacağımı tam bilmiyodum sizin siteniz ile karşılaştım ve bu makaleyi okuduktan sonra ne alacağıma kesin karar verdim böyle güzel bilgiler için teşekkürler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir