Fatih Ağı Güncel VPN Mayıs 2020 [2 Farklı Yöntem]

3
35.491 görüntülenme

Fatih ağını kısıtsız bir şekilde kullanmanıza olanak sağlayan, fatih ağı güncel vpn 2020 ile çalışan bir vpn ‘ye sahip olun.

Fatih ağı güncel vpn

Psiphon uygulaması ile fatih ağı için güncel bir vpn sağlayacağız. Psiphon pro fatih ayarlarını da vereceğiz. Öncelikle uygulamayı indirmek için tıklayın.

Programı indirip cihazınıza kurun otomatik başlatma gelirse iptal edip Seçenekler kısmına gelin.  Buradan Daha fazla seçenek kısmına tıklayın.

fatih güncel vpn psiphon
fatih güncel vpn psiphon

Vekil sunucu ayarları kısmının hemen alt satırında bulunan Bir HTTP ile başlayan cümleye tik işaretini koyun.

psiphon fatih güncel vpn ayarları
psiphon fatih güncel vpn ayarları

Üst bilgi 1 kısmını fotoğrafın aynısı olacak şekilde düzenleyin.

Evet böylelikle fatih ağı vpn ayarları bitmiş oldu artık gizlilik ve güvenle internette dolaşabilirsiniz. Unutmadan AnonyTun apk sını meb engellediği için artık çalışmıyor bu yüzden deneyip zaman kaybı yaşamayın.

Fatih ağı güncel vpn 2020

Yukarıdaki uygulama ile fatih ağıyla tüm sitelere girebilirsiniz. Buna ek olarak droid vpn de kullanarak fatih ağı güncel vpn ‘den faydalanabilirsiniz. Droid vpn ‘nin tek eksik özelliği günlük 100 MB sınırının bulunması. İleriki zamanlarda belki kalkar.

Droid vpn indirmek için tıklayın.

droid vpn fatih ağı güncel vpn
droid vpn fatih ağı güncel vpn

Droid vpn açtığınızda Account bölümüne tıklayarak bir hesap oluşturun ve TCP seçeneğini işaretleyin. Ardından Settings kısmına girerek aşağıdaki ayarları yapın.

fatih güncel vpn droid
fatih güncel vpn droid

Dilerseniz diğer çalışan fatih vpn konularımıza bakabilirsiniz. Fatih ağında çalışan vpn listemizi denemekte geç kalmayın sürekli güncellenen vpn’ler sizler için.

HTTP Injector fatih vpn

eProxy fatih vpn

SparkVpn fatih vpn

3 YORUMLAR

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin