Kapat
FarCry5
Oyunlar 784 görüntülenme 2

FarCry5 İki Ayrı Oyuncu Kitlesi ile Karşı Karşıya

Ubisoft Bu İkilem Üzerine Ne Yapmayı Planlıyor?

Ubisoft uzun süredir duyurduğu Far Cry serisinin 5.oyunu Far Cry 5 hem inanılmaz bir şekilde yol kat edip kitleyi büyütürken hem de bir kısım oyuncunun da görüşüne göre oyun tatmin etmiyor.

Far Cry serisini hepimiz biliyoruz ki gerçekten de inanılmaz başarılara ulaşmış bir oyun.Serinin her anlamda oyuncuları tatmin eden oyunları var.Uzun süredir yapılan duyuruların ardından 27 Mart 2018 Salı günü de oyun piyasa üzerinde birçok platformdan satışa sunuldu. Far Cry 5 henüz çıkışının üzerinden 12 gün geçmiş olsa da en hızlı çıkış yapan oyunlardan birisi de oldu aynı zamanda! Aşağıdaki videodan da Far Cry 5 Live Action Fragmanı’nı izleyebilirsiniz!

Far Cry serisinin en merakla beklenen oyunlarından birisi olan serinin 5.oyunu Far Cry 5 Twitch ve Youtube gibi platformlar üzerinden tam 55.000 saat yayını yapıldı ve 117.000.000’dan fazla görüntülenme aldı.İlk hafta tüketici harcamalarında $310.000.000 ile en fazla kazanan ikinci oyun oldu! (Birincisi ise Tom Clancy’s The Division)

Bahsettiğimiz ikilemlere geçmeden önce Ubisoft’un bu oyun üzerinde ne kadar yoğunlaştığı üzerine bir iki bilgilendirme yapalım! Ubisoft bu oyun için tam olarak 98 tane sahte marka (Coca Cola yerine Tanta Cola gibi..),daha önce oyunlarında kullanmadığı 52 farklı çeşit hayvanı bu oyununda kullanmak üzerine modelledi,22 telefon numarasının telif hakkı alındı ve numaralar oyun için kullanıma sunuldu ve balık tutma sistemi profesyonel bir balıkçı tarafından test edildi,onaylandı!

Far Cry 5 Wallpaper

Far Cry 5 Wallpaper

Ne ki bu ikilemler?

Gelelim şu ikileme! Ne bu ikilem? Neyin ikilemi? gibi sorular sorduğunuzu duyuyor gibiyim.Bu ikilemi şöyle açıklayayım size,çok fazla değil biraz detayıyla araştırma yaptıktan sonra görebilirsiniz ki Far Cry 5‘in beklendiği gibi olmadığını çok basit kaçtığını ve hatta Far Cry 2’nin dahi çok daha güzel olduğunu belirten forum üyelerinin de olduğunu söylemekten çekinmiyoruz.Bu söylentilerin aksine büyük (ki gerçekten çok büyük) bir kısım da oyunun çok güzel olduğunu beklenenden çok daha da iyi olduğunu söylüyor!Beğenilmeyen yorumları pekte kâle almayan Ubisoft,oyunu beğenenlerin yanında saf tutuyor.

Bizce öyle aman aman bir eksiklik yok! Her oyunda olduğu gibi bir iki bug tabi ki de var,bunun da en kısa sürede Ubisoft tarafından çözüleceğini düşünüyoruz. Durmayın fikrinizi belirtin yorumları okumak ve cevaplamak için sizleri bekliyor olacağız! Bizimle kalın! Bu arada okumadıysanız 2018’de çıkacak olan oyunlar listemize göz atın derim Far Cry gibi bir çok oyun orada da yer alıyor!

“FarCry5 İki Ayrı Oyuncu Kitlesi ile Karşı Karşıya” üzerine 2 yorum

  1. elvan dedi ki:

    kötü diyenler s***** yesin

    1. Alpercan Özpirinç dedi ki:

      Bir fuarda denemiştik bizde bence fena değildi açıkçası gayette güzel. Özellikle Grafikleri <3

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir