Kapat
Dizüstü Bilgisayar İnceleme 1.094 görüntülenme 2

Xiaomi Mi Gaming Laptop Her Yönüyle Dudak Uçuklatıyor!

Xiaomi’nin Oyun Canavarı Yaşıyor!

Arkadaşlar herkese merhaba! Bugün sizlere hepimizin yoğun ilgiyle takip ettiği ve ülkemizin teknoloji sektörüne yeni yeni adımını atmış olan Xiaomi’nin biz kullanıcılara sunmaya hazırlandığı yeni dizüstü bilgisayarından bahsedeceğiz! Xiaomi Mi Gaming Laptop olarak bilinse de şuanda herhangi spesifik bir isim belirlenmiş değil.

Xiaomi Mi Gaming Laptop

Xiaomi Mi Gaming Laptop

İnanılmaz tasarımı ile neredeyse bütün sektörün ilgisini üzerine toplamış olan Xiaomi Mi Gaming Laptop gerçekten çok ince ve ön incelemelerden alınan notlara bakılırsa çok stabil ve sorunsuz.Tasarımına söyleyecek çok bir şey Xiaomi her ürününde olduğu gibi sadelikten ödün vermeden gerçekten kaliteli bir dizüstü bilgisayar yapmış. Dilerseniz Xiaomi Mi Gaming Laptop‘un özelliklerine geçelim!

Xiaomi performans ve fiyat açısından bize çok destek oluyor gerek mobil sektörde gerek aksiyon kameralarında gerekse bilgisayar sektöründe henüz kullanıp memnun kalmayanı görmedim.Eğer sorun yaşayan varsa yorumlarda da belirtebilir en azından bilgilenmiş oluruz..

Xiaomi Mi Gaming Laptop

Xiaomi Mi Gaming Laptop

Belirtelim ki Xiaomi Mi Gaming Laptop 2 versiyon olarak satışa sunuluyor.İlk versiyonu ki bu ücreti bakımından gerçekten iyi bir dizüstü bilgisayar olan 7.Nesil i7 İşlemci,16GB Ram,Nvidia GTX1060,256GB SSD ve de 1TB HDD olarak $1430’a satışa sunuluyor.Tahmini olarak bakarsak vergileri ile beraber ülkemize girmesini beklediğimiz fiyatı ise 5000-5800 Türk Lirası civarlarında.

Xiaomi Mi Gaming Laptop

Xiaomi Mi Gaming Laptop

İlk versiyonuna kıyasla biraz daha ucuza satılan ikinci versiyonunda ise 7.Nesil i5 İşlemci kullanan Xiaomi RAM konusunda da kısarak 8GB Ram ve Nvidia GTX 1050Ti kullanmaya karar kılmış. SSD konusunda da kısarak 128GB olarak belirlenmiş.HDD Konusunda herhangi bir haber duyurmamış olsa da yanında verilmese dahi external bir HDD yeri mutlaka olur diye düşünüyoruz.Bu model için spesifik bir fiyat belirlenmemiş yani özelliklerine bakılırsa 1.versiyonuna kıyasla daha ucuz olur.Her iki Xiaomi Mi Gaming Laptop‘ta da Type C girişi bulunuyor ve 2 Adet USB3.0 girişiyle 3.5mm Audio Jack girişi bulunuyor.

Xiaomi Mi Gaming Laptop

Xiaomi Mi Gaming Laptop

5 Adet Programlanabilir Tuş özelliği cezbedici duruyor.Hali hazırda Windows 10 ile satılan iki versiyonda 1080p ekranı ile gerçekten cezbedici duruyor.Şuanda elimizde net olarak bu kadar bilgi olmasına rağmen konuyu takip listemize ekliyoruz.Gelişen herhangi bir haberin ardından yine yazımızı düzenleyeceğiz! Bu arada Xiaomi Mi Mix2s yazımıza göz attınız mı? Beğendiyseniz fikirlerinizi yorumda belirtmeyi unutmayın!

Bir sonraki yazımızda görüşmek üzere Gear4Game Okuyucuları!

“Xiaomi Mi Gaming Laptop Her Yönüyle Dudak Uçuklatıyor!” üzerine 2 yorum

  1. Reyiz dedi ki:

    6000-7000 rahat gelir

    1. Alpercan Özpirinç dedi ki:

      İnşallah daha ucuz olur :S

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir