Cooler Master MasterKeys Pro S Rgb Mekanik Oyuncu Klavyesi İncelemesi

2
1.506 görüntülenme

Sitemizin ilk ekipman incelemesini yapıyoruz. Evet bugün inceleyeceğimiz ekipman Cooler Master MasterKeys Pro S’in RGB Mekanik Oyuncu Klavyesi
Sizleri sabırsızlandırmadan hemen incelemeye geçelim.

Cooler Master MasterKeys Pro S’de ”Cherry Mx Brown Switch” bulunuyor.

Klavyede Anti Ghost özelliğinide boş geçmemek gerek. Bu Fiyat Aralığında olan bir klavyede bulunması gereken bir özellik anti ghost. Anti Ghost özelliğini bilemeyen bazı kişiler olabilir.
Anti Ghost Nedir?

 

Anti gölgelemede bir tuşa sürekli bastığında sistem bazen biip diye bir ses oluşturur ,sürekli basıldığından bir süre sonra rahatsız edebilir.Kısaca anti ghost özelliği ile klavyede birçok tuşa aynı anda basabiliyoruz.

Sırada ise klavyenin tam olarak RGB olması. Bazı klavyeler vardır,rgb denir fakat sadece birkaç renk vardır ve renkleri değiştiremezsin.Kendi zevkine göre renkleri ayarlayamazsın,fakat Cooler Master MasterKeys Pro S’de böyle bir sıkıntı yok. Kendi zevkinize göre renkleri ayarlayabiliyorsunuz.

Cooler Master MasterKeys Pro S’e ister yazılım ile ister yazılımsız bir şekilde renk ataması yapabiliyorsunuz.

Benim şahsi görüşüm Cooler Master mühendisleri klavyeyi çok güzel bir şekilde tasarlamışlar.

Fiyatının hakkını verebilecek olan Cooler Master MasterKeys Pro S’de ” Makro ve Profil desteği bulunmakta.Yani dört tane profil tuşu ile hızlıca makro kaydı ve arka aydınlatma yapabiliriz. Sadece makro profil desteği yok,Durum göstergesi sitemide Cooler Master MasterKeys Pro S’de bulunmakta.

 

 

 

 

Renkleri ayarlamak için ise Cooler Master MasterKeys Pro S’in yazılımı bulunmakta. Yazılımın kolay bir kullanımı olması sizleri yormayacak.

Fiyatını bana göre hak eden bir klavye.

 

 

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin