3. Sezon Elite Karakterleri Mercek Altında

0
13.384 görüntülenme

3. sezon elite karakterleri hakkında yorumlarımı sizler için paylaşıyorum. 3. sezon elite karakterleri hakkında bilmeniz gerekenler.

Elite dizisinin oyuncuları neler yapmış hep beraber bakalım. Unutmadan söyleyelim biraz spoiler içerebilir. 3. sezon elite karakter yorumu.

3. Sezon Elite Karakterleri

Samuel: Rebeka ve Carla arasında kalmış masum çocuk. Bir yandan da Polo’dan intikam almaya çalışıyor . Twitter ‘ını hackliyor. İlk iki sezonda birbirlerine düşmanken 3. Sezonda Guzman ile kanka oluyorlar.

Carla: samuel’e karşı boş değil ama babasının tehditleri yüzünden kapana kısılmış durumda. İflasın eşiğinde . Sezon sonuna kadar yeray’ la beraber. Ama ona karşı bir şey hissetmiyor. Bu yüzden eroin kullanmaya başlıyor ama kısa sürüyor bu durum .

Yeray: zamanında aşırı kiloları yüzünden ezilmiş ve bastırılmış bir kişilik. Carla’ya minnet duyuyor. Bu yüzden babasının saraphane işine ortak oluyor.

Cayetana: bence Polo’nun imkanlarına aşık. Cinayet’i bir şekilde örtbas ediyor. Biraz takıntılı . Seks hayatlarına renk katmak için valerio ile üçlü bir ilişkiye giriyorlar. Ama bir süre üçü bu durumun sadece seksten ibaret olmadığını düşünüyor.

Valerio: Lu ile ilişkileri yüzünden evden atılıyor . Para sıkıntısı çekiyor, bir süre arabasında yaşıyor . eroinman. Rebeka’nın annesi hapse girdikten sonra buldukları eroini okulda satıyor. Hatta Carla’ ya da eroini o satıyor. Bir süre Polo ve Cayetana ile üçlü bir ilişkisi oluyor.

Polo: öncelikle tebrik ediyorum baya başarılı bir şekilde yansıtmış karakteri. tam manasıyla suçlu psikolojisinde. Pişman . Ama hapse de girmek istemiyor. Bundan dolayı cayetana’nın her dediğini yapıyor. Anneleri bir şekilde polo’yu hapisten çıkartmayı başarıyor. Bunda Carla’nında payı var.

Guzman: kardeşinin intikamını almak için Samuel ile işbirliği yapıyor. Hala Nadia ile arasındaki duygusal bağ devam ediyor. Arkadaşlar bu dizinin Umutsuz aşık karakteri Guzman .

Lu: valerio ile ilişkileri yüzünden babası tarafından evlatlıktan reddediliyor. 18 yaşından sonra fakir kalacağı için üniversite arayışına giriyor. Bu sezon Bu dizinin güçlü karakterlerinden biri. Nadia ile olan düşmanlık yerini dostluğa bırakıyor hatta. Şaşırtıcı bir durum. Bence velerio ve parasızlık Lu ‘ya iyi geldi. Nadia ile beraber New York’ta ortak burs kazanıyorlar .

Nadia: ailesi ile aşkı arasında kalıyor yine bu sezonda. Ailesinin istediği biriyle beraber olmak yoksa sevdiği kişiyle olmak mı? Aslında anlamlı gerçekten nadia ya düşen bu rol. Bir yandan da üniversiteye kabul edilmek için çaba harcıyor. Emeklerinin karşılığını alıyor da. Karşısına ailesinin kabul edeceği müslüman biri çıkıyor ama hiç umulmadık bir durum oluyor.

Ander: bu sezon lösemi olduğunu ogreniyor ama bir süre kimseye söylemiyor bu durumu. Omar’a karşı isteksiz davranıyor ve omar’ıresmen itiyor sezon boyunca. Kemoterapi tedavisine başlıyor. Bundan dolayı saçını kesiyor. Dizinin Depresif boy’u Ander kısaca haklı olarak.

Omar: kendini ander’e adamak istiyor sezon başlarında ama Ander onu devamlı ittiği için kendini kötü hissediyor. Ander in hastalığını öğrenince ona elinden geldiğince destek olmaya çalışıyor ama bir yerde başarısızkaliyor. nadia’ nın müslüman sevgilisiyle yatıyor. İşler burada karışıyor. Bir yandan da ailesine kendini kabul ettirmeye çalışıyor. Kardeşinin New York a gittiğini öğrenince daha özgür bir hayat kurma adina o da New York için hazırlık yapmaya başlıyor. Ama dikkat ağır bir spoiler… Ander’e geri donuyor. Döndüğünde ise Ander in iyileşmeye başladığı belli oluyor.

Rebeka: bu kız umutsuz aşık. Samuel’e itiraf ediyor. Bir şekilde bir ilişkiye başlıyorlar. Bu esnada kızın annesi eroin işinden dolayı samuel yüzünden hapse giriyor . Tabii ki uzun bir süre Samuel bu durumu saklıyor. Annesinden kalan eroini okuldaki öğrencilere valerio ile beraber satmaya başlıyorlar. Bu esnada samuel’in evinde kalıyor. Carla yüzünden açığa çıkan valerio ile polo kavga ediyor. O esnada rebeka’nın eroinleri açığa çıkıyor. Ve bum uzaklaştırma alıyorlar.

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin