Kapat
sex education 2. sezon yorumu
Filmler ve Diziler 2.230 görüntülenme 0

Sex Education 2. Sezon Yorumu

Sex education 2. sezon yorumumu sizlerle paylaşmak istiyorum. Olabildiği kadar spoiler vermemeye çalışacağım.

Sex Education 2. Sezon

2. sezonun ilk bölümünü izlemiş olanlar bilir çok fazla direk konuya dalmışlar çok aşırı derece cinsellik ön planda başlıyor. Gelecek bölümlerde bunun yıkılacağını ilk başta düşünsem de böyle olmadı. Çok aşırı derece cinsellik özellikle gay ilişkileri ön plandaydı. Kısacası bir ergen dizisi oldu artık tamamen diyebilirim.

Okula yeni gelen “Rahim” adlı kişi ile Eric’in bir ilişkisi başlıyor işler biraz karmaşıklaşıyor. Adam sezonun ortaları gibi piyasaya tekrar çıkıyor. İşlerin sonlara doğru nasıl karmaşıklaştığını az çok tahmin edebilirsiniz buradan.

Evet dizinin baş rol oyuncusu Otis ise eski kız arkadaşıyla yollara devam ediyor sonlara doğru bir takım sıkıntılar oluyor ve sıkı durun.. “Maeve” Otis’e hoşlandığını itiraf ediyor. İşte burada Otis kız arkadaşıyla sorunlar yaşamaya başlıyor.

Cinsellik konusunda soruların yanıtlanması için Otis’in annesi Dr. Jean oğlunun okulunda kısmi çalışmaya başlıyor. Otis’in işini bir nevi elinden alıyor diyebilirim fakat müdür Dr. Jean’in terapist defterini ele geçirerek herkese açıyor ve ortalık ana baba gününe dönüyor.

Otis son bölümde Maeve ‘den özür dilemek için sesli mesaj gönderiyor fakat bu mesaj Maeve’e ulaşmıyor bir kişi yüzünden. Şunu diyebilirim ki Sex Education 3. sezon 2. sezondan daha iyi ve kaliteli olacak. İnanıyorum ki Maeve ile Otis beraber olacak. İşte sex education 2. sezon yorumum burada sonlanıyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir