Kapat
Oyunlar 1.129 görüntülenme 0

Sevilen Oyun Rainbow Six: Siege Bu Hafta Sonu Ücretsiz!

Ünlü Fransız oyun stüdyosu Ubisoft yaptığı açıklamada sevilen oyunlarından birisi olan Rainbow Six : Siege oyununun hafta sonu boyunca ücretsiz olacağını duyurdu. 

Oyun severlerin sevdiği oyunların yapımcısı olan Ubisoft dün özellikle Türk oyun severler için çok önemli bir duyuru gerçekleştirmişti. Ubisoft tarafından Türkiye için yayınlanan Türkçe içerik videosunda bu hafta sonu yeni bir etkinlik başlatılacağı duyurulmuştu. Ubisoft’un Twitter üzerinden duyurduğu etkinlik haberine göre dünya genelinde milyonlarca kişi tarafından oynanan Rainbow Six : Siege oyunu bu hafta sonu için ücretsiz olarak indirilip oynanabilecek. Ubisoft duyurusunda oyunu deneyim seven oyun severlerin de oyunu yüzde 50’lik bir indirimle satın alabileceğini duyurdu. 

İlk olarak 2015 yılında oyun severlerle buluşan ve dünya genelinde 30 milyondan fazla oyun sever tarafından oynanan Rainbow Six : Siege oyunu en başarılı oyunlar arasında yer alıyor. Rainbow Six Siege oyununu oynayan oyuncuların ülkelere göre dağılımına bakıldığında oyunu en fazla Türk oyun severlerin oynadığı görülüyor. Bu rakamların ardından Ubisoft, dün gece Twitter hesabı üzerinden Türkiye’de hızla büyüyen Tom Clancy’s Rainbow Six topluluğunu desteklemek için atacağı yeni adımı duyurdu. 

Rainbow Six : Siege Oyunu Türkçe Dil Seçeneğine Kavuşuyor!

Fransa merkezli ünlü oyun stüdyosu Ubisoft Türkiye için yayınladığı Türkçe içerik videosunda Rainbow Six : Siege oyununa Türkçe dil seçeneğinin geldiğini ve gelecek dönemde de Ubisoft’un Türkçe dil seçeneğine sahip oyun yapımlarının artacağı müjdesini de verdi. Ubisoft’un Türk oyun severlere müjdesi ise sadece Türkçe oyun müjdesi ile sınırlı kalmadı. 

Ubisoft’tan yapılan açıklamada Rainbow Six : Siege oyunu 17 Mayıs – 20 Mayıs tarihleri arasında Türkiye’de ki oyun severler tarafından tamamen ücretsiz olarak indirilip oynanılabilecek. Ücretsiz olarak indirilen Rainbow Six : Siege oyununu beğenen Türk oyun severler oyunu yüzde 50’lik bir indirimle sahip olabilecekler.

Gerçekleştirilen etkinlik kapsamında oyunu indiren Türk oyun severler Rainbow Six : Siege oyununu herhangi bir sınırlama olmadan oynayıp deneyimleyebilecekler. Operatörler, silahlar, haritalar ve modların tamamını ücretsiz olarak deneyebilecek. Son olarak Rainbow Six : Siege oyununun “Starter Edition” paketi Steam üzerinden an itibariyle 26 TL karşılığında satın alınabiliyor. 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir