PUBG Mobile’a Merakla Beklenen Yeni Harita Eklendi

0
1.197 görüntülenme

Steam üzerinde çıkan ve uzun süredir listelerde ilk sırada yer alan PlayerUnknown’s Battlegrounds yani PUBG oyununun mobil sürümüne merakla beklenen yeni haritası oyun severlerin beğenisine sunuldu. 

Hayatta kalma oyunları arasında açık ara farkla en çok oynanan oyun olan PlayerUnknown’s Battlegrounds oyunu kısa sürede milyonlarca kişi tarafından büyük bir beğeniyle oynanmaya devam ediyor. Özellikle Çin’de en çok oynanan oyunlardan birisi olan PUBG oyuncuları son zamanlarda diğer oyuncuların oyunda hile kullanmasından şikayetçiydi. Hile kullanan oyuncularla kesin mücadelesiyle bilinen PlayerUnknown’s Battlegrounds Corp. son olarak PlayerUnknown’s Battlegrounds’ı mobil platformlara getirmişti. İlk olarak Çin’de ki kullanıcıların indirmesine sunulan PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile oyunu kısa süre içinde dünya genelinde iOS ve Android platformu kullanıcıları tarafından indirilebiliyordu. PC sürümüne göre daha az hile kullanan oyuncunun bulunduğu PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile oyunu merakla beklenen Miramar haritası eklendi. 

2017 yılının başlarında çıkan ve çıktığı günden itibaren hızlı bir yükselişe geçen PlayerUnknown’s Battlegrounds, oyunu Steam’in en çok satın alınan oyunlarından bir tanesi olmasının yanı sıra anlık oyuncu rekorları kırarak adından söz ettirmeye devam ediyor. Aynı anda milyonlarca oyuncu tarafından oynana oyun kısa bir süre önce mobil platformlara da taşınmış ve milyonlarca kişi tarafından indirilmişti. 

PlayerUnknown’s Battlegrounds Corp. PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile oyununun oyuncuları memnun etmek için geliştirmeleri sürdürmeye devam ediyor. Yeni PUBG Mobile haritası olan Miramar haritasını PUBG Mobile kullanıcılarına sunuldu. PUBG Mobile’ın ikinci haritası olan Miramar haritası bir çok özelliği içerisinde barındırıyor. PlayerUnknown’s Battlegrounds oyununu bilgisayarda oynayan kullanıcıların aşina olduğu ve çok sevdiği Miramar haritasının PUBG Mobile’a gelmesinin yanında bazı önemli özellikler de PUBG Mobile’a geldi. 

  • PUBG Mobile oyuncularına bölge ve bayrak seçme 
  • PUBG Mobile için Synergy ve Connections puanları. 
  • Özel indirimli malzemelerin satın alınması ardından kullanılabilecek olan Secret Stash.
  • PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile oyununda 6 haneli kodla birlikte hızlıca takım arkadaşlarınızla bir araya gelme. 

Yeni güncellemele ile birlikte önemli yenilikler sunan PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile oyununun yeni güncellemesini iOS platformu için App Store üzerinden indirebilir, Android platformu için ise Google Play Store üzerinden indirebilirsiniz. 

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin