Kapat
Ana Sayfa 2.951 görüntülenme 0

Futbol Oyunları Tavsiyesi

Merhabalar, bugün sizlere futbol oyunları hakkında tavsiyeler vereceğim. Bazı insanlar futbol oyunu oynamak ister,fakat hangi oyunu indirip oynayacağına karar veremez. Bu makale tam bu sorun için tam bir ilaç gibi olacak.

Çok uzatmadan detaylara geçelim.

Teknik Direktörlük yapmak istiyorsanız, birazdan tavsiye edeceğim oyunu oynamalısınız.

Oyunumuzun adı: Football Manager 2018 veya Football Manager 2017.   Bu iki oyun tam bir menajerlik oyunu. Bu iki oyunda yapacağınız taktik ve kararlar sizin geleceğinizi ve takım geleceğini baştan sonra etkiliyor. Yani çok dikkatli bir şekilde karar vermek gerekiyor.

Oyun hakkındaki videoya bakabilirsiniz.

Sıradaki oyunu futbol yaşamak,futbolu hissetmek isteyenler için tam bir ilaç gibi.

Oyunumuzun adı: Fifa 18 Bu oyunu oynadığınızda futbolu hissedeceksiniz. Özellikle de kariyer bölümünde çok heyecanlı olacaksınız. Ayrıca hikaye bölümünde Alex Hunter’ın futbolculuk hayatını yaşacaksınız. Hikaye modunda kendinizi tam bir futbolcu gibi hissedeceksiniz.

Aşağıdaki videodan oyun hakkında bilgiler öğrenebilirsiniz.

Sıradaki oyunumuz  adı ise; Pes 2018 ismini verdiğim oyunu oynayanlar yıllardır, yeni nesil grafiklerin olmamasından şikayetçiydi. Bu yıl ise yeni nesil grafikler ile gelen oyun,beklentileri yükseğe çıkardı. Mükemmel bir grafikler ile gelen Pes 2018, yeni gelen oyun dinamikliği ile oynanacak bir oyun oluyor. Oyundaki gelişmiş yapay zekayı aşmak tam bir baş belası. Yapay zeka sizin en çok gittiğiniz kanatları ve bölgeleri kapatarak, gol atmayı tam bir çile haline getiriyor. Yani zoru seven insanları Pes 2018’i oynamalı.

Pes 2018 hakkındaki videoya aşağıdan bakabilirsiniz.

Umarım ki yazımı beğenmişsinizdir. Başka bir yazıda görüşmek üzere. 😀

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir