Bitcoin Teknik Analizi 18 Mayıs 2020

0
34.545 görüntülenme

Bitcoin 18 Mayıs 2020 teknik grafik analizi ile karşınızdayız. BTC/USD teknik analizi alanında uzman bir analist tarafından yapılmaktadır.

Bitcoin fiyat analizi serisine ilk defa başlıyoruz. Öncelikle şunu belirtelim ki kararı verecek olan siz değerli yatırımcılarsınız. O yüzden oluşabilecek zarardan gear4game kesinlikle sorumlu değildir. BTC teknik analizlerimiz yatırım tavsiyesi değildir.

Bitcoin Teknik Analizi 18 Mayıs 2020

BTC/USD fiyat analizi 18 Mayıs 2020

Yukarıdaki grafik ve çizilen çizgiler bir matematik biliminin sonucudur. Yeşil renkli fiyatlar yaklaşık olarak alış fiyatlarıdır. Kırmızı fiyatlar ise yaklaşık satış fiyatlarıdır. Alış ve satış fiyatları kripto paranın hacmine göre değişebilir.

Bizim BTC/Dolar fiyatı beklentimiz yukarı doğru 11.000$ seviyesi. Mavi alana giriyoruz. Burada ilk hedef 10.500$ ve 10.800$ görünüyor. Bu alanlarda 4 saatlik satışlar yapılabilir.

Yeşil fiyatlar alış için en uygun noktalardır. Daha derin çekilmeler de pek tabii ki mümkün fakat olursa belirttiğimiz çizgilerden olur. Ayrıca, pazartesi gününden itibaren borsadaki düşüş olasılığı Bitcoin’i negatif etkilemez mi sorusu da söz konusu. Temmuz ‘a kadar sürekli stop-loss kullanarak alışlarınızı devam ettirebilirsiniz. Korona virüsü Dünya piyasasında darlık yaratıyor bu olay tabii ki kripto para piyasalarının hacmini de doğrudan etkiliyor.

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin