Kapat
3utools nedir 3utools nasıl kullanılır
Mobil 7.187 görüntülenme 1

iOS Cihazlarını Yönetme: 3uTools Nasıl Kullanılır?

Apple marka iOS cihazlarınızı yönetmeye imkan sağlayan 3uTools nedir, 3utools nasıl kullanılır? ve 3uTools ‘u indirmek için ne yapmak gerekir?

Bildiğiniz üzere iOS cihazlarına yapmak istediğiniz bir takım değişiklikleri bilgisayarınıza iTunes yükleyerek yapabiliyorsunuz fakat iTunes bazı durumlarda size tam erişim vermiyor ve bana göre kullanımı da biraz eksik gibi. 3uTools programını indirerek bir çok özelliği bir arada yaşayabilirsiniz.

3uTools Nedir?

3uTools iOS işletim sistemi bulunan cihazlar için yapılmış cihazınıza müzik atmanızı, dosya aktarımı yapmanızı sağlayan, fotoğraf ve videolarınızı rahat bir şekilde bilgisayara aktarmanıza olanak veren, zil sesleri duvar kağıtları indirmenizi, jailbreak ve flash yapmanızı sağlayan bir programdır.

3uTools programını indirmek için 3uTools’un resmi sitesine gidebilirsiniz.  http://www.3u.com/ Uygulamadan kaynaklı olabilecek bir sıkıntı karşısında kendi riskinizi alın, bizi sorumlu tutmayın.

3uTools Nasıl Kullanılır?

Öncelikle programı indirmeye geçmeden önce bilgisayarınızda iTunes ‘in kurulu olması gerekiyor. Eğer kurulu olmadan programın setup dosyasını çalıştırırsanız 3uTools size iTunes programının bilgisayarınızda kurulu olmasını isteyecektir.

3utools nasıl kullanılır flash bolumu

3utools nasıl kullanılır flash bolumu

En üst menüde yer alan “Flash” kısmı bizleri ilgilendiren en önemli kısım olabilir. Çünkü bu bölümde Apple cihazlarınıza Jailbreak atabilirsiniz. Var olan yedeğinizi cihazınıza yükleyebilirsiniz ayrıca Çoklu yazılım yükleme seçeneğiyle de zamandan tasarruf edebilirsiniz.

3utools nedir uygulamalar

3utools nedir uygulamalar

Evettt özellikle oyun severlerin sevineceği bir bölüm “Apps” bölümü ile telefonunuza istediğiniz uygulamayı indirebilirsiniz. Üstelik telefonunuzun JB ‘li olmasına gerek yok.

3utools uygulaması toolbox

3utools uygulaması toolbox

Yukarıda gördüğünüz gibi 3uTools ‘un “Toolbox” bölümüne girdiğinizde bir çok özelliği görebilirsiniz. 3uTools özellikleri : 3u programını iOs cihazına yüklemesi, müzik bilgileri düzenleme, gerçek zamanlı ekran alma, yeniden başlat kısmı, yedek al ve geri yükle, HEIC fotoğraf dönüştürücü, gerçek zamanlı kayıt log şeklinde, zil sesi yapım bölümü, video dönüştürücü, ses dönüştürücü, veri transferi, ikon değiştirme, ios güncellemesini durdurma, ssh satırını izleme..

“iOS Cihazlarını Yönetme: 3uTools Nasıl Kullanılır?” üzerine 1 yorum

  1. İsmail dedi ki:

    3utools ta you must be at least 17 old to uyarısı alıyorum bunu nasıl düzelte bilirim saygılar uygulama indiremiyorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir