En Beğenilen 10 Web Tabanlı Oyun (Tarayıcıdan Oynanan Online Oyunlar)

1
2.389 görüntülenme

Tarayıcıdan oynanan online oyunlar listemiz tam size göre. En iyi 10 web tabanlı oyun listemize kesinlikle göz atmalısınız.

Arada bir takılayım oyun oynayayım ama çok sistem gereksinimi olmasın online bir iki web tabanlı oyunum olsa yeter diyorsanız. Web tabanlı oyunlarımıza bakalım.

1- Legend Online

legend online web oyunu
legend online web oyunu

Tarayıcı tabanlı mmorpg oyunu olan Legend Online Türkiye de en çok oynanan web tabanlı oyundur. Oyununc yapımcısı 7road şirketidir. Ve bu muhteşem oyunun 15 milyondan fazla kullanıcısı var. Zamanında ben de oynadım.

2- Vikings Village: Party Hard

vikings village party hard web tabanlı oyun
vikings village party hard web tabanlı oyun

Oyunda Vikinglerden birisi siz oluyorsunuz. Diğer vikinglerle dövüşerek skor tablosunda üst sıralara çıkıp hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

3- Bombom

bombom tarayıcıdan oynanan online oyunlar
bombom tarayıcıdan oynanan online oyunlar

Gizemli alanlar içinde savaş yapmak istiyorsanız 337 Games ‘in bu oyununa başlayabilirsiniz. Bombom beğenilen tarayıcıdan oynanabilen bir oyundur.

4- Blast Arena

blast arena web tabanlı oyun
blast arena web tabanlı oyun

Anonim bir rakibe karşı oynanan oyunda siz ve diğer anonim üç oyunca hayatta kalmaya çalışıyor. Oyunda kayalarla dolu bir labirent sizleri bekliyor tek bir bombayla başlayan oyunda duvarları yıkarak diğer oyuncuları öldürmeye çalışıyorsunuz. Duvarların yıkım esnasında size özel itemler çıkabiliyor.

5- First Blood

first blood en begenilen online oyun
first blood en begenilen online oyun

Bol rekabetli Oasis Game yapımı olan web tabanlı online oyun içerisinde birçok mod ve harita bulunduruyor. Kişi üzerinde bıçak, silah, bomba taşıyabiliyor.

6- Agar.io

agario web tabanlı oyunlar
agario web tabanlı oyunlar

Bir zamanlar herkesin oynadığı oyun hala web tabanlı oyunlar arasında popülerliğini korumakta. Başka kişileri yiyerek sizin büyümenizi sağlıyor. Çok iyi bir yönlendirme ve düşünme gerektiren bir oyun olacağını söyleyelim.

7- Town of Salem

town-of-salem web online oyun
town-of-salem web online oyun

Tarayıcı tabanlı mmo oyunu olan Town of Salem ile karşınızdaki insalara sizin bir yalancı olmadığınızı inandırmanız gerekiyor. Olayın konusu gerçek zamanda olmuş 1878 salem büyücü avı olayıdır.

8- War Brokers

war brokers tarayıcı tabanlı online oyun
war brokers tarayıcı tabanlı online oyun

En iyi web tabanlı oyunlar listesinde bulunan war brokers da ilerledikçe farklı karakterler, silahlar ve ekipmanları görebileceksiniz. Zaman geçtikçe farklı kilitler açılacak haritadaki araçları kullanabileceksiniz.

9- League of Angels II

league-of-angels-ıı web oyun
league-of-angels-ıı web oyun

Tarayıcıdan oynanan online oyunlar arasında belkide grafik kalitesi en iyi olan oyundur. Oyunu web tarayıcısı üzerinden veya Facebook üzerinden oynayabilirsiniz. İlk başladığınızda “Mage” veya “Warrior” yani Sihirbaz veya Savaşçı olarak karakterinizi seçmelisiniz. MMO tabanlı en iyi web oyunu desek sanki karşı çıkan olmaz. 🙂

10- Dark Orbit

darkorbit en iyi web tabanlı oyun
darkorbit en iyi web tabanlı oyun

En iyi en eğlenceli web tabanlı oyun kesinlikle Darkorbit ‘tir. Oyun uzayda geçmekte olup her oyuncu uzay gemisi ile haritalarda dolaşır. Verilen görevleri yerine getirdikçe ve uzaydaki canavaları öldürdükçe gelişirsiniz. Oyunda bulunan ihaleyle gemi veya ekipman satın alabilirsiniz. Darkorbitin en sevdiğim yanı klana katıldığınızda teamspeak üzerinden sabahlara kadar başka bayraklara baskın yapmak ve sohbet etmek.

1 YORUM

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin