Whatsapp Web Video İndirme Nasıl Yapılır?

0
32.814 görüntülenme

Whatsapp web video indirme nasıl yapılır? sorusunu yanıtlayacağız WhatsApp sohbetten gelen mesajdaki videoyu bilgisayarınıza indirme işlemini göstereceğiz.

Arkadaşlarımızdan Whatsapp ‘tan gelen mesajlardaki videoları çoğu zaman telefonda görüp izlesek de bilgisayarımıza whatsapp videolarını indirmek isteriz. Whatsapp video indirme işlemini resimli anlatacağız.

Whatsapp Web Video İndirme

İlk olarak “Whatsapp Web” girişimizi yapıyoruz. Whatsapp’a bilgisayardan erişmek için “https://web.whatsapp.com/” sitesine giriyoruz. Daha sonra videoyu indireceğiniz sohbete geliyorsunuz.

whatsapp web video indirme 1
whatsapp web video indirme 1

Whatsapp web video indirme için hazırız. Sohbet içerisindeki videoya tıklıyoruz. Daha sonra sağ üst köşede “… ” üç nokta butonuna tıklıyoruz.

whatsapp web video indirme 2
whatsapp web video indirme 2

Burada “Download” kısmına veya “İndir” kısmına tıklıyoruz. Ve web whatsapp video indirme işlemi tamamlandı.

web whatsapp video indirme
web whatsapp video indirme

Whatsapp Web Video İndirilmiyor

Whatsapp Web ‘den video indiremiyorsanız bunun tek bir sebebi vardır. Siz whatsapp sohbetten videoyu açtınız izliyorsunuz ama yukarıdaki işlemleri yaptığınızda “İndir” butonu aktif değil. Bunun nedeni o videonun tam olarak henüz yüklenmediğinden dolayıdır.

whatsapp web video indirilmiyor
whatsapp web video indirilmiyor

Whatsapp web video indirilmiyor sorunun çözümü için tek yapmanız gereken beklemek internet hızınıza göre videonun tamamı whatsapp web’e yüklendiğinde “indir” butonu aktif olacaktır.

Whatsapp web indir butonu aktif değil sorusunun çözümünü de bu şekilde yapabiliriz.

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin