Kapat
zula sistem gereksinimleri zula kac gb ekran kartı ram
Oyunlar 1.657 görüntülenme 0

Zula Sistem Gereksinimleri İşlemci, Ekran Kartı, Kaç GB [2019]

Zula sistem gereksinimleri nelerdir? Türk yapımı Zula oyunu için kaç gb ekran kartı gereklidir? Hangi işlemci zula oyunu için uygundur? Zula kaç GB sorularına cevap verelim.

Türk yapımı olan Zula oyunu bu sene yaptığı turnuvalar sayesinde bilinirliğini arttırdı. Zula oyununu bilgisayarınızın kaldırıp kaldırmayacağını hep beraber görelim.

Zula altını satışında piyasanın en uygun fiyatlarını sunan Sadeceon sitesi sizlere cebinize uygun fiyatlarla daha keyifli oyun oynama imkanı sunuyor. %10 indirim ile diğer platformlara göre şok zula altın fiyatları sunan sitede siz de güvenilir ödeme altyapısı ile kolayca zula altını satın alabilirsiniz. Örneğin 3.000 zula altını 7 TL yerine sadece 6.25 TL rahatlıkla bulabilirsiniz ve en hızlı şekilde teslim alabilirsiniz. Siz de bu fırsatlardan faydalanmak için hemen siteye üye olarak iletişime geçebilirsiniz.

Zula Sistem Gereksinimleri Nelerdir?

Zulanın tam sistem gereksinimlerine geçmeden son olarak MMOFPS kategorisinde oynanabilecek kaliteli oyunlardan bir tanesi olduğunu ve bilgisayarınızı yormadan, düşük sistemli bilgisayarınız dahi olsa bu oyunu oynayabileceğinizi belirtelim. Tüm veriler Zula’nın resmi sitesinden alınmıştır.

Zula Minumum Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10

CPU: Pentium 4 2.4 GHz / Athlon XP 2500+

RAM: 2 GB

Ekran Kartı: Graphics Intel HD

Sabit Disk: 1 GB

 

Zula Önerilen Sistem Gereksinimleri

İşletim Sistemi: Windows 7 / 8 / 10

CPU: Pentium 4 3.0 GHz / Athlon XP 3000+

RAM: En az 4 GB

Ekran Kartı: Graphics Intel HD 4000

Sabit Disk: En az 2 GB

Zula Kaç GB?

Zula bilgisayarınızda sadece 2 GB ‘lık küçük bir alan kaplayacaktır. Zula ‘nın sistem gereksinimleri açısından çok düşük özelliklere sahip olması kullanımı oldukça arttırıyor.

Sizde bu heyecana ortak olmak isterseniz zulaoyun.com sitesinden hesabınızı açıp oyunu indirerek hemen başlayabilirsiniz. Size genel olarak zula oyunun nasıl oynandığı ile ilgili bir video bırakalım.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir