WhatsApp Profilime Kim Baktı [2020]

6
9.182 görüntülenme

WhatsApp profilime kim baktı sorusuna Android kullanıcıları için kesin 2020 güncel cevabımızı açıklayacağız. Google Play Store’da bulunan APK’lar yani uygulamalar sizin whatsapp profilinize kimin baktığını söyleyemez.

Ancak şunu belirtelim ki Whatsapp profilime kim bakmış sorusunun cevabını kesin doğru bir şekilde söyleyen uygulama var. İlk olarak Android telefonunuzda bulunan eski WhatsApp ‘ı siliyorsunuz ve bizim önergelerimizi takip ederek whatsapp profilime kim baktı sorusunun çözümüne ulaşıyorsunuz.

WhatsApp Profilime Kim Bakmış?

Yukarıda eski Whatsapp uygulamanızı Android telefonunuzdan silmeyi söylemiştik. Daha sonra “WhatsApp Plus” APK ‘sını indiriyoruz. Uygulamayı indirme işlemini hızlıca sitemizden yapabilirsiniz. WhatsApp Plus APK ‘sı WhatsApp yazılımcıları tarafından geliştirilmiş normal WhatsApp Apk ‘sına ek yüksek özellikleri bulunan bir uygulama olup güven konusunda şüphe duymayacağınız bir uygulamadır.

WhatsApp Plus ‘ı kurmadana önce WhatsApp uygulamasının sohbet ve tüm yedeklerini lütfen alın daha sonra uygulamayı silip WhatsApp Plus Apk ‘yı açtığınızda daha önce almış olduğunuz yedekleri bu uygulamaya aktarıyorsunuz.

WhatsApp profiline kimin baktığını öğrenmek için WhatsApp Plus uygulamamıza giriyoruz. Açılan menüde “More Options” seçeneğine tıklıyoruz. Birkaç ayardan sonra whatsapp profilime kim baktı sorusunu cevaplamış olacağız.

WhatsApp Profilime Kim Baktı

APK ‘nın oldukça çok bilmediğiniz özellikleri olduğunu söylemek isteriz. Bu uygulamanın birkaç özelliği şunlardır:

  • Profiline bakan kişileri görme
  • Uygulama listesine özel eklenmiş kişinin online olması durumunda uyarı verme
  • Mavi tikleri gizleyebilme yani kaldırabilme
  • Tema değiştirme
  • Çevrimiçi olmasanız dahi çevrimiçi gözükme süresiz
  • Grup mesajlarını sayma

WhatsApp profilime bakan kim sorusuna devam edelim.

– “Main/Chats” menüsüne giriyoruz.

whatsapp profilime kim bakmış
whatsapp profilime kim bakmış

– “Contact Online Toast” menüsüne giriyoruz 2.5 olarak adlandırma bulunan menü. Burada bir iki ayar yapmamız gerekiyor.

– Girilen 2.5 menüsü içerisindeki “2.5.1 ” adlı “Show Contact Online Toast” seçeneğini aktif hale getirin.

– Artık WhatsApp profilime bakanları görme işlemini doğru olarak görebilirsiniz. Aktifleştirme sonrası sizin profilinizi ziyaret eden herkes uygulamanın günlük dosyasına kaydedilir. Son olarak bir test işlemi için bir arkadaşınıza profilinizi ziyaret etmesini söylebilirsiniz ve sonrasında kayıtlara bakarak sizin WhatsApp profilinizi ziyaret edip etmedeğini görebilirsiniz.

WhatsApp profilinize ziyaret eden kişiyi görmek için Ayarlar > More Options bölümünden 8 nolu seçenek olan “günlük dosya” kısmına tıklıyoruz. Böylelikle WhatsApp profilinize kimin baktığını “open log” diyerek görebileceksiniz.

whatsapp profilime kim bakmış 2
whatsapp profilime kim bakmış 2

WhatsApp Profilime Kim Baktı iOS

Bildiğiniz üzere iOS cihazlar korumalı cihazlardır yani dışarıdan kafanıza göre uygulama yüklemeniz mümkün değil. WhatsApp Plus ‘ı yinede iphone cihazlarınıza kurabilirsiniz fakat whatsapp profilinize bakanları ios ta görme malesef aktif değil o yüzden iphone telefon sahibiyseniz Whatsapp profilinize kim baktı sorusu biraz boşlukta kalıyor.

Whatsapp profilime bakanlar hakkında sormak istediğiniz soruları yorum kısmında alalım.

6 YORUMLAR

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin