Ücretsiz Spotify Kullananlara Müjde!

2
1.426 görüntülenme

Büyük bir kullanıcısı kitlesine sahip olan ve aynı zamanda müzik platformlarının en başında gelen Spotify yapılan etkinlikte ücretsiz Spotify kullanıcıları bazı yeni özellikleri açıkladı.

 

Spotify Premium almak istemeyen kullanıcıların genel olarak sıkça karşılaştıkları ve neredeyse en büyük kabusları haline gelen bazı özellikleri değiştirme kararı aldı. Yakında gelecek olan güncellemeler ile birlikte kullanıcılar bu kabus’lardan kurtulacak gibi  gözüküyor.

Bildiğimiz üzere Spotify üzerindeki çalma listeleri üzerindeki şarkıları istediğimiz gibi değil sadece rastgele oynatma şansımız vardı, fakat yapılan güncelleme ile bu sorun ortadan kalkıyor ve yerine 15 adet seçtiğiniz müziği dinleme hakkında sahip olacaksınız. Sizlere üzücü bir durumu da bildirmeliyiz ki dostlar şimdilik sadece Spotify‘ın kendi belirlediği çalma listeleri üzerinde bu hakkı kullanabileceğiz.

Gelecek olan yeni güncelleme ile bizleri karşılayacak olan bir diğer özellik ise Veri kaydetme özelliği bu özellik sayesinde ise hücresel veride iken dinlediğimiz müziklerin kalitesinden olabildiğince az derecede ödün verip, harcanmakta olan hücresel veriden tasarruf yapmayı planlamakta.

Yeni şarkılar keşfetme konusunda en iyisi olarak seçebileceğimiz Spotify şarkı önerme özelliğini iyileştirmeyi amaçlıyor. Dinlediğimiz ve kaydettiğimiz müziklere göre müzik zevkinize göre sizin müzik zevkinize en uygun müzikleri öneren Spotify Daily Mix gibi kişiye özel olarak hazırlanmakta olan çalma listeleri için artık daha uygun müzikleri seçebilecek.

Spotify yeni eklenen bu özellikler sayesinde ülkemizde yaygın bir şekilde kullanılan ” müzik dinlemek için paramı verilir .” algısının ortadan kalkması için elinden geleni yapıyor gibi. Sonuç olarak gelecek olan bu güncellemeyi spotify kullanıcıları sabırsızlıkla beklemekte.

Siz de bu konu hakkındaki düşünceleriniz yorum kısmında belirtmeyi unutmayın.

2 YORUMLAR

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin