Kapat
Oyunlar 706 görüntülenme 0

Ubisoft Çok Yakında Önemli Bir Oyunun Duyurusunu Gerçekleştirecek!

Sevilen oyunların yapımcısı olan Ubisoft çok yakında önemli bir oyun tanıtımı gerçekleştirecek. İşte tüm detaylar. 

Oyun severlerin sevdiği oyunların yapımcısı olan Ubisoft çok yakında önemli bir oyunun tanıtımını gerçekleştireceğinin müjdesini verdi. Ubisoft o büyük oyununun tanıtımını oyun dünyasının en büyük fuarı olan ve tüm oyun severlerin büyük bir merakla beklediği E3 2018 fuarında tanıtılması bekleniyor. 

Oyun konsolu alanında teknoloji devi Sony, PlayStation 4 oyun konsolu için God of War oyununu kısa bir süre önce oyun severlere sunmuştu. Konsol oyuncularının büyük bir beğeniyle oynadığı God of War oyunu satış rekoru üstüne satış rekoru kırarken PlayStation 4 sahibi olmayan oyun severler gözlerini Bilgisayar platformu tarafından tanıtılacak olan oyunlara gözlerini çevirmiş durumda. 

Oyun dünyasının büyük çaplı senaryolara, haritalara ve dolgun bütçeye sahip olan oyunlara AAA tipli oyunlar denmekte. Oyun severler tarafından büyük bir merakla beklenen AAA kalitesinde oyunlar, oyun severlere keyifli anlar sunuyor. Bilgisayar platformuna sunduğu AAA kalitesindeki  oyunlarla adından söz ettiren Ubisoft çok kısa bir sürede yeni bir oyun tanıtımını gerçekleştirecek. Bu yıl içerisinde 3 adet AAA oyun tanıtacağını açıklayan Ubisoft, bu üç oyunu 31 Mart 2019 tarihine kadar tanıtacağını açıkladı. Ubisoft’un yeni oyunlarının ne olacağı henüz kesinlik kazanmazken gelen iddialara göre Ubisoft’un tanıtacağı 3 yeni AAA kalitesi oyundan 2 oyun belli olmuş durumda. Ubisoft’a yakın kaynakların aktardığı bilgilere göre Ubisoft’un bu yıl içerisinde tanıtacağı AAA kalitesinde ki oyunlardan ikisi The Crew 2 ve The Division 2 olarak aktarılıyor. 

Oyun severlerin de çok merak ettiği Ubisoft’un AAA kalitesinde ki oyunları merak ederken pek çok oyun sever Ubisoft’un yeni tanıtacağı AAA kalitesinde ki oyunların The Crew 2 ve The Division 2 gibi devam oyunlarını olacağını düşünüyor. Bazı oyun severler Ubisoft’un ayrıca Splinter Cell isimki oyununu da tanıtacağını düşünüyor.

Ubisoft Oyun Satış Başarısından Çok Uzakta!

2018 yılında 23 milyon adet oyun satmayı hedefleyen Ubisoft şimdiye kadar 19 milyon adet oyun kopyası satmış bulunmakta. Ubisoft’un satış rakamlarının düşmesindeki nedenlerden birisinin Skull & Bones oyununun gecikmesi gösterilirken Ubisoft’un yakın tarihte tanıtacağı yeni oyunuyla satış rakamlarını arttırması bekleniyor.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir