Kapat
enindircom
Teknoloji Haberleri 1.156 görüntülenme 0

Türk Girişim Yurt Dışına Açıldı En.indir.com

Tükiye’nin önde gelen teknoloji, program, mobil uygulama indirme hizmeti sağlayan indir. com yurtdışına açılmaya karar verdi.

Yıllardır teknoloji alanında hizmet veren ve oldukça tanınır bir konuma gelen indir.com artık içeriklerini İngilizce olarak da yazarak yurt dışına açılma kararı verdi. İmza internet teknolojileri firmasına ait olan indir.com bu zamana kadar Türkçe kaynak sağlayıcı olarak özellikle bilgisayar kullanan kitlenin oldukça büyük bir gereksinimiydi.

Türk Girişimci Hasan Yaşar’dan en.indir.com

Türk girişimcilerinin önemi özellikle şuan içerisinde bulunduğumuz ekonomik durumdan ve gelecekteki halkımızın refahı açısından çok önemli bir yere sahip. İmza internet teknolojileri kurucu ortağı Hasan Yaşar, projelerini yurt dışına açarak ülkemizde yapılan güzel çalışmaların yabancılar tarafından bilinerek Türkiye açısından da bir farkındalık yaratacağını düşünmekteyim.

Türkçe olarak makale yazmak dahi belli bir süre boyunca zorluk taşısa da yabancı içerikler oluşturmak çok sağlam bir altyapı, çok sağlam bilgi, ve çok iyi derecede İngilizce bilen bir ekibin olmasını gerektiriyor. Tüm bu projeler ülkemizde gerek istihdam gerekse verilen vergilerle ekonomiyi canlandıran bir yapıda olduğu için tüm girişimlerin desteklenmesi gerekiyor, evrensel bilince ulaşmaya çalışan herkesi de buna davet ediyorum. Windows, mac, iOS, Android, ücretsiz uygulamaları en.indir.com sayesinde rahatlıkla ulaşabileceğinizden emin olabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir