Kapat
Ekipman İncelemeleri 1.631 görüntülenme 0

Trust Gxt 363 7.1 Oyuncu Kulaklığı İncelemesi

Merhaba Arkadaşlar, Bugün  inceleyeceğimiz kulaklık   fiyat/performans kulaklığı olan Trust Gxt 363 7.1 oyuncu kulaklığı.

Trust Gxt 363 7.1 Oyuncu Kulaklığı, kaliteli bir kutu ile geliyor.  Kutunun içinden  standart içerikler çıkıyor. . Kutu içeriğinde kulaklık,  kullanma kılavuzu çıkıyor. Ayrıca sticker kullanmayı sevenler için 1  adet sticker çıkıyor.

 

Gelelim malzeme kalitesine ve tasarıma;

 

Malzeme kalitesi olarak kulaklığın tümünde  sert ve pürüzlü bir plastik kullanılmış. Bu  plastik darbelere ve sert kullanımlara karşı oldukça dayanıklı. Izgaralı bir yapı arasından gelen mavi ışık  Kulaklığa ayrı bir hava katıyor.

 

Kulaklık içinde 50 mm’lik titreşimli bir  aktif bass yer alıyor. Kullanılan kabloda USB 2.0 özelliği yer alıyor. Ayrıca kablo 3 metre uzunluğunda.

Kulaklığın kumandası her malzemede olduğu gibi  kaliteli bir malzemeden üretilmiş. Bu kumanda sayesinde ses açmayı,kısmayı,kulaklıkdaki ışıkları ve kulaklık üzerindeki mikrofonları açıp kapatmayı kontrol edebiliyorsunuz.

 

Mikrofon ise bana dayanaklı geldi. Trust’un kulaklığa koyduğu özellik çok hoş olmuş. Mesela mikrofon ile işiniz yok ve sizi rahatsız ediyor, bunun için mikrofonu yukarıya veya aşağıya hareket ettirebiliyorsunuz. Bu çok güzel bir özellik olmuş.

Ayrıca kulaklığın ses ayarlarını pc arayüzünden yapabiliyorsunuz.

 

tavsiye

İnceleme bu kadardı, umarım beğenirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir