Kapat
Ana Sayfa 896 görüntülenme 0

Telefon Alırken Özellikler Arasında Kalıyorsanız Bu Yazı Tam Size Göre

Karşılaştırma genelde günümüzde elektronik eşyalar için kullanılmaktadır. Birden çok eşya seçeriz ve birini almak için karşılaştırma yaparız. Peki ya biz hangi karşılaştırma sitesine güvenmeliyiz sorusunun cevabı bu yazımızda.

Sorunun cevabını epey.com’da buluyoruz.  Epey uzun zamandır bizlere hizmet veren bir karşılaştırma sitesidir. Bir karşılaştırma yapacağınızda size o eşyanın özelliklerini en derinine kadar ortaya çıkararak mükemmel bir hizmet sunar. Genellikle elektronik eşyaların karşılaştırıldığı site elektronik, taşıtlar, beyaz eşya, küçük ev aletleri,  anne ve bebek ve diğer birçok eşya grubuyla toplamda 11 grupla hizmette. Bir karşılaştırma yaptığınızda size telefonun değerlendirmeler ve yorumlara göre yorumunu vermekte. En uygun fiyatları bularak size sıralama da yapmakta.

 

Diğer bir karşılaştırma sitemiz ise akakçe.com, Bu site seçtiğiniz ürünün en uygun fiyatlarını bulup size sunar.  Karşılaştırma yaparken özelliklerinde çok fazla detaya inilmese de temel özelliklerle size bir karşılaştırma deneyimi sunuyor. Yorumlarla beraber 5 üzerinden puanlar verilerek ürünün insanlar tarafından nasıl değerlendirilip ürünün kullanımı hakkında fikir alabiliyoruz.

Bize hizmet sunan iki karşılaştırma sitesi de birbirinden güzel özellikleriyle yayınlanmakta. Ama bu ikisi arasında hangi siteyi seçerdiniz diye bize sorsaydınız bizim cevabımız epey.com olurdu. Çünkü sitede birçok karşılaştırma grubu, kolay anlaşılabilir site özelliğini de taşıyor.  Tabi ki de bu sadece bizim kararımız. Siz  iki siteyi de deneyerek farklı görüşlerde bulunup en iyi karşılaştırma sitesini seçebilirsiniz.

Epey = https://goo.gl/MLK8A7

Akakçe= https://goo.gl/Xswx5N

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir