Tekken Mobile Geliyor

0
1.028 görüntülenme

Pc ve Konsolda oynadığımız efsane dövüş oyunu Tekken, Mobil platfomlar için geliyor.

 

Genel olarak herkesin bildiği ve hayatında en azından bir kere oynanmış olan Tekken, yıllardır yeni oyunlar çıkararak, dövüş klasiği haline geldi. Yakında ise mobil platformlara geleceği duyuruldu. Tekken hayranları bu yeni oyun ile her yerde Tekken oynayabilecek.

 

Tekken Mobile ile bir hikaye modua gelecek. Bu hikaye de 3 kişilik bir takım kuracak ve Kazuya Mishima’ya Revenant isimli düşmanınaa karşı savaşında yardımcı olacaksınız. Ayrıca oyun içinde seçebileceğiniz yüzden fazla karakter olacak. Bunun yanında kişisel dövüş stilleri ayarlayabilecek ve her rakibe göre bunları değiştirebileceksiniz.

 

Oyunda diğer oyunculara meydan okuyabileceğiniz Dojo modu bulunacak. İsterseniz arkadaşlarınızla da bu modda oynayabileceksiniz. Ayrıca oyunun yapımcı şireketi Bandai Namco, farklı temalara sahip içerikler için de canlı etkinliklere ev sahipliği yapacak.

 

Oyun için ön kayıt yaptırma hakkınız bulunuyor. Ön kayıt yaptıranlara oyun yayınlandığında özel bir ödül verilecek. Ön kayıt yaptıranların çok fazla olması durumunda bu ödül büyütülecek. Ön kayıt yaptırmasanız da oyun yakında App Store ve Google Play Store!a gelecek.

 

Oyun için bir de özel websitesi açıldı ve bir duyuru videosu da yayınlandı.

Websitesi: www.tekken-mobile.com

Duyuru videosu: youtu.be/yNm1h7mdE5g

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin