Sony 8 – 18 Haziran Tarihleri Arasında PlayStation Store’da İnanılmaz İndirimler Yapacak!

0
1.089 görüntülenme

PlayStation 4 oyun konsolu ile oyun konsolu pazarını domine eden Sony yaptığı açıklamada PlayStation Store’da dev indirimler yapılacağını müjdeledi. 

Sony tarafından yapılan açıklamada 8 Haziran ile 18 Haziran tarihleri arasında PlayStation’da Oyun Günleri etkinliğinin yapılacağı aktarıldı. Sony’nin açıklamasına göre özel sürüm PlayStation 4 Pro ve PlayStation 4 oyuncuları, oyunlarda yapılan bu dev indirimlerle birlikte PlayStation 4 deneyimlerini katlayacaklar. 

Japon teknoloji devi Sony yaptığı açıklamada 8 Haziran ile 18 Haziran tarihleri arasında “Oyun Hünleri” etkinliğinin yapılacağını açıkladı. Sadece 8 ile 18 haziran tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan “Oyun Günleri” etkinliği boyunca oyun severler sınırlı sayıdaki mavi ve altın renkli tasarıma sahip “Day of Play PlayStation 4 ve Day of Play PlayStation 4 Pro” modellerini satın alabilecekler. PlayStation sahipleri ayrıca “Oyun Günleri” etkinliği boyunca PlayStation Store’daki oyunlara indirimli fiyattan sahip olabilecekler. 

Oyun Günleri etkinliği kapsamında oyun severler PlayStation 4’ün amiral gemi modeli olan PlayStation 4 Pro’ya 50 dolarlık bir indirimle 349 dolardan atın alabilecekken PlayStation VR paketine de 199 dolar ödeyerek sahip olabilecekler. Oyun severler PlayStation 4 oyun konsolu ile birlikte yenilenen DualShock 4 oyun kontrolcüsüne 39.99 dolara satın alabilecekken PlayStation Move’a ise 79.99 dolara sahip olabilecek. 

Sony klasik PlayStation 4 modelinde ne yazık ki herhangi bir indirim yapmıyor. Sony ayrıca PlayStation konsolu sahipleri için sunduğu ve bir takım  ayrıcalıklar sunan PlayStation Plus abonelik servisinin yıllık abone fiyatı 59.99 dolardan Oyun Günleri kapsamında 10 dolara düşüyor. İşte Sony’nin PlayStation Store’da gerçekleştireceği indirimler.

  • The Inpatient ( PS VR ) : 14.99 Dolar
  • Farpoint ( PS VR ) : 14.99 Dolar
  • Gran Turismo Sport : 19.99 Dolar
  • Horizon Zero Dawn : 19.99 Dolar
  • Shadow of the Colossus : 19.99 Dolar
  • Bravo Team ( PS VR ) : 29.99 Dolar 
  • MLB The Show 18 : 39.99 Dolar
  • God of War : 49.99 Dolar

Karşılığında satın alınabilecek. Oyun severler indirimli oyunları 8 Haziran ile 18 Haziran tarihleri arasında PlayStation Store’dan satın alabilecek. 

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin