Kapat
Mobil 2.876 görüntülenme 0

Samsung Galaxy S6’ya Android 8.0 Oreo Güncellemesi Sürprizi !

Samsung firmasının 3 yıl önce çıkarmış olduğu amiral gemisi diye tabir edebileceğimiz telefon S6’ya Android 8.0 Oreo güncellemesi geleceği iddia edildi.

Samsung firması çıkardığı telefonlar ile herkesi memnun ediyor,fakat telefonlara verdiği yazılım desteği biz kullanıcıları rahatsız ediyor. Yazılım desteği sorunu yüzünden bir çok kullanıcıdan eleştiri alıyorlar.

Genelde Samsung çıkardığı telefonlara  2 yıl güncelleme desteği veriyor ve bırakıyor.

Dünya üzerinde milyonlarca kişi Android işletim sistemini kullanıyor. Android işletim sistemini kullanan insanların yarısının telefonu amiral gemisi olarak tabir ediliyor.  Bu amiral gemisi telefonları kullananların çoğu Android 8.0’ın gelmesini bekliyor.

BU konuda Samsung çok geç kalmış durumda. Güney Koreli şirket  daha Samsung S8 ve 8+’ya 8.0 Oreo güncellemesini getiremedi. Halen üzerinde çalışılıyormuş.

8.0 Oreo güncellemesini güncel telefonlarına getiremeyen,Samsung bakalım S6’ya bu güncellemeyi ne zaman getirecek. Bu bir iddia ama şimdi göreceğiniz fotoğraf,bu konuyu iddia olmaktan çıkarıyor.

Bu fotoğraf bir S6 kullanıcısının Samsung’un müşteri temsilcine gönderdiği bir mesaj ve aldığı cevap. Sizce Samsung S6’ya Oreo güncellemesini getirecek mi ? Yoksa bu bir iddia olarak kaybolup gidecek mi ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir