PUBG Mobile’dan Resmi PC Emülatörü!

0
955 görüntülenme

PUBGM Resmi Olarak Duyurdu!

Başlıktan da okuduğumuz üzere PUBG Mobile resmi PC Emülatörü’nü duyurdu! Aslında şöyle bir düşününce komik geliyor insana, kendi kendine diyorsun ki “Madem PC Emülatörü var ne diye satın alayım ki?”. Fakat o iş öyle değil işte, gelin detaylara göz atalım.

PUBG Mobile resmi PC Emülatörü’nü duyurdu duyurmasına da bu emülatör öyle Steam versiyonu gibi olmayacak tabi ki de. Farksız olsaydı ne önemi kalırdı ki normal versiyonu satın almak ile onun arasında? Tam detayları ile net bilgilere erişilememiş olsa da küçük ön gösterimler ve tanıtımlar internet ortamında dolaşıyor ve şu ana kadar bilinen en iyi en resmi videoyu yukarıda siz değerli okurlarımıza belirttik.

Her ne kadar PUBG oynamayı sevsek de bu oyunu her bilgisayar açamadığı için bir çok oyuncu arkadaşımız durumdan şikayetçi biçimde sosyal medyada üzücü paylaşımlar yapıyordu ve buna artık dur demek isteyen Tencent Games’de bu soruna çözüm olarak PUBG Mobile resmi PC Emülatörü’nü duyurdu. Herhangi bir gelişme karşısında yazımızı yenileyeceğiz ve sizleri en doğru kaynaklardan bilgilerle durumdan haberdar edeceğiz! Takipte Kalın!

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin