PUBG Mobile ile Steam PUBG Kodu Kazanma Şansı!

1
2.675 görüntülenme

Selamlar G4G Ailesi! Bildiğiniz üzere ünlü PUBG Mobile sürümü çıkması ile birlikte sevenlerini bir kez daha şaşırtmayarak,oyun içi zevklerini telefonda da devam edebilir hale gelmiştir.

PUBG Mobile
PUBG Mobile

Unreal Engine ile geliştirilmiş bu oyun çıktıktan kısa bir süre sonra 10 milyona ulaşmış ve bekleneni karşılamıştır.Oyuna gelecek olan güncellemelerin ardından şuan için çoğu telefonda olan optimizasyon probleminin de çözüleceğini düşünüyoruz.Mobil oyun dünyasına kazandırılan bir başka güzel oyun olması da biz “Mobile Gamer’ları” mutlu ediyor.

PUBG Mobile
PUBG Mobile

Telefon,tablet gibi cihazlarda bulunan oyun sayısı git gide artmakla birlikte oyun kalitesi de beraberinde gelmekte.
Her ne kadar şuanda PUBG Mobile reklamlarından bıkan Android kullanıcıları olsa da oyunun gerçekten büyük bir kitlesi bulunuyor ve çok tutulmuş görünüyor ve yine PC versiyonu kadar tutulmasa da PC sistemi desteklemeyen arkadaşlarımız için oynama yöntemlerinden birisi.

20 Aralık 2017’de yapılan lansmandan sonra mobil sürüm herkes tarafından erişilebilir oldu.

Bu oyunun bu kadar ünlenmesinin sebeplerinden biri de diğer oyunların oluşturduğu mobil sürümleri bastırabilecek yapıda bir oyuncu kitlesinin olması.

VR teknolojisinin gelişmesi ile birlikte mobil dünyasında bu yeniliği yapan PUBG mobil belkide gelecekte VR teknoloji ile bize heyecan dolu bir deneyim kazandıracak.

PUBG Mobile
PUBG Mobile

İleride yapılacak olan güncellemelerin ardından bizde yazımızı güncelleyeceğiz.Bakalım mobil oyun dünyasında bizi neler bekliyor!

PUBG’nin Steam versiyonunu kazanmak istiyorsanız mobilini oynarken Screenshot alın ve Facebook üzerinden Gear4Game sayfamızı etiketleyin ve site linkiyle paylaşıp bize mesaj atın 28.04.2018’de kazanan şanslı talihliyi sosyal medya hesaplarımızdan paylaşacağız!

Yazımızı beğendiyseniz yorum yapmayı ve kalp atmayı unutmayınız!

1 YORUM

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin