PS4’ün DualShock 4 Oyun Kumandaları Muhteşem Görünüyor.

0
1.243 görüntülenme

Konsol kullanıcılarının bir numaralı tercihi PS4 için Sony tarafından yeni bir oyun kumandası çıkarılmaya hazırlanıyor.

 

Son zamanlarda Sony yeni bir PlayStation çıkarmamasına rağmen PlayStation 4 için yaptığı geliştirmeler, yaptırdığı özel oyunlarla PlayStation 4’ü güncel ve tercih edilen konsol olarak tutmaya devam ediyor. Bunların yanında oyunlar için özel olarak tasarladığı oyun kumandalarını satış sunarak oyun severlerin dikkatini çekiyor ve konsola renk katıyor. Son gelen haberlere göre de Sony şuanda yeni bir oyun kumandası üzerinde çalışıyor.

 

Bu yeni oyun kumandası PS4 için kullanılacak. DualShock 4 temalı kumanda şeffaf görünümüyle çok güzel duruyor. Bizi eski zamanlara götüren kumandalar, bize bu duyguyu tam anlamıyla yaşatacak. DualShock ile de çok uyumlu olacak oyun kumandalarının yeni çıkan resimlerinde bu kumandalar oldukça güzel görünüyor.

 

Sony tarafından yeni çıkarılacak yarı şeffaf tasarımlı DualShock 4 kumandaları 3 farklı renkte çıkacak. Bu renkler:

 

-Kristal

-Mavi Kristal

-Kırmızı Kristal

 

Yeni çıkacak kumandalar bütün renkleriyle Amerika ve Kanada’da Game Stop, EB Games, Walmart ve Best Buy’da satışa sunulacak. Sadece bu mağazalarda satılacak kumandaların fiyatı ise ön sipariş için 64.99$ olarak belirlendi.

 

Bu kumandalar yeni tasarımla üretilecek. 2015 yılında Crystal Edition DualShock 4 kumandaları çıkaran Sony, bu kumandalara geliştirilmiş dokunmatik yüzey de ekleyecek. Bu dokunmatik yüzeyde ışık çubuğu da bulunacak.

 

Amerika ve Kanada’da bu ay sonu satışa sunulacak kumandalar Avrupa’daki oyun severler içinse Ekim ayında satışa sunulacak. Japonya’da ise Kasım ayında satışa sunulacak ve Gece Mavisi ve Çelik Siyahı renkleri bulunacak.

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin