OnePlus 6’da Parmak İzi Ekranın İçinde Olabilir !

0
1.706 görüntülenme

Merhabalar Gear4game’in değerli okurları. Bugün ki yazımızda OnePlus 6 ile alakalı bazı bilgiler vermeye elimizden geldiğince çalışacağız. İsterseniz sizi daha bekletmeden yazımıza geçelim.

Öncelikle OnePlus gerek kaliteli malzeme kullanımıyla, gerek fiyatının diğer telefonlardan daha uygun fiyatıyla gönlümüzü fethetmiş bir telefon markası olduğunu birçoğumuz biliyoruz. Elde ettiğim bazı bilgilere dayanarak şunu söylemem mümkün olacaktır ; Oneplus bir daha ki telefon modelinde parmak izini ekranın içine taşıyabilir. Ve bu telefon modeli ise büyük ihtimalle OnePlus 6 olabilir çünkü geçtiğimiz zamanlarda tanıtılan telefonun OnePlus 5t olması bu tezimi sağlamlaştırıyor.

Apple, İphone X modelinde bu teknolojiyi (ekranın içinde parmak izi) kullanacaktı fakat zamanın kısıtlı olması sebebi ile yapamamıştı.

OnePlus 6’nın büyük ihtimalle 2018’in Mart ayında tanıtılması bekleniyor. Ancak ne olacağı tam olarak belli değil bize yine beklemek kalıyor. Diğer OnePlus 5T(okumak için tıklayınız) yazımızda neredeyse bütün bilgiler doğru çıkmıştı bu yazımızda ki bilgilerin de çıkacağını umuyoruz. Bir daha ki yazımızda görüşmek üzere, essenlikle kalın.

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin