Kapat
Mobil 636 görüntülenme 0

OnePlus 5 Öğrencilere İndirimli Satılacak

İlk tanıttığı telefonundan itibaren akıllı telefon piyasasında önemli bir yer kaplayan OnePlus, yeni telefonu olan OnePlus 5’i öğrencilere indirimli olarak satacağını duyurdu.

 

OnePlus, çıkardığı telefonlarının yüksek performans vermesiyle kullanıcıların ilgi odağı olmuştu. Bu performansı büyük firmalardan ucuz satması da yine kullanıcıların ilgisini çekmekteydi. Öyle ki OnePlus’ın diğer bütün markalardan daha iyi olduğunu söyleyenler bile olmuştu. Ancak bu kadar ilgiyle yetinmeyen OnePlus, daha fazla prestij ve kullanıcı yanlısı olduğunu göstermek adına yeni telefonunu öğrencilere yüzde 10 indirimli olarak satmayı planlıyor. Ancak ne yazık ki ülkemizde resmi olarak satılmadığından bu indirime ülkemiz dahil değil.

 

OnePlus tarafından yapılan açıklamalara göre öğrenciler bir kupon alacak. Bu kupon ile öğrenci oldukları doğrulanacak.Gerçekten öğrenci olduğu doğrulanamayanlar ise indirimden yararlanamayacak. Kuponu alan ve öğrenci olduğunu kanıtlayanlar, piyasayı dağıtan yeni amiral gemisi OnePlus 5’i %10 indirimli olarak satın alabilecek. İndirim internet üzerinden alınacağından aksesuar da alınabileceği OnePlus tarafından yapılan açıklamalar arasında bulunuyor.

 

İlk telefonunu tanıttığı andan itibaren yeni geliştirmeler yapan OnePlus, kısa bir zaman önce de 4K çözünürlükte stabil çekim yapabilmesi için telefonları güncellemişti. Bu güncellemeyle şirketin kullanıcılarını memnun etmek adına uğraştığını görebiliyoruz. Bu indirim ile de kullanıcı yanlısı olduğunu bir kez daha gösteriyor.

 

Telefon resmi olarak ülkemizde satılmıyor. Bazı ithalatçı firmalar aracılığıyla alınabiliyor. Resmi olarak piyasada yer almamasından dolayı indirim kampanyasını ülkemizde kullanamıyoruz. İleride OnePlus’ın resmi olarak ülkemize gelmesiyle biz de böyle kampanyalardan yararlanabiliriz. İndirim teklifi Amerika Birleşik Devletleri, Kanada, İngiltere, Almanya, Fransa, İtalya, İspanya, Hollanda, Danimarka, İsveç, Finlandiya, Avusturya, Belçika, Portekiz, Polonya, Slovenya, Çek Cumhuriyeti, Hırvatistan ve Macaristan ülkelerinde kullanılabiliyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir