Need For Speed Payback İçin Oynanış Videosu Yayınlandı

0
780 görüntülenme

10 Kasım 2017 tarihinde Pc, Playstation ve Xbox One için çıkmaya hazırlanan Need For Speed Payback için yüksek kalitede bir oynanış videosu yayınlandı.

 

Yaklaşık 2 ay önce EA Games tarafından duyurulan Need For Speed serisinin yeni oyunu Need For Speed Payback, oyuncuların büyük bir kısmının ilgisini çekmişti. Özellikle Need For Speed severler büyük bir ilgiyle karşılamış ve oyunu merakla beklemeye koyulmuşlardı.

 

Need For Speed Mostwanted’da olduğu gibi ağırlık bir hikaye oynayışı sunması beklenen Payback, duyuru videosunda gördüğümüz kadarıyla yolların yanı sıra toprak yollarda arazi araçlarıyla yarış yapma deneyimi de sunacak. Ayrıca hikayeli oyunları sevenler ve  Need For Speed Mostwanted içinde  ayrı bir yer etmiş oyuncular bu durumu beğeniyle karşıladılar.

 

10 Kasım 2017 tarihini çıkış tarihi olarak belirleyen oyun EA Games tarafından Gamescom fuarına götürülmüştü. Kısa bir süre önce Nvidia tarafından yüksek kalitede Need For Speed Payback oynanış videosu yayınlandı.

Videoda kaydedilen oyun GTX1080ti çalıştıran bir bilgisayarla kaydedilmiş. Oynanış videosu bu ekran kartı sayesinde Ultra ayarlarda 4k Ultra HD ve 60 Fps olarak oynanıyor. Aynı zamanda Need for Speed Payback aracılığıyla duyurulmuş olan 2018 model BMW M5’i bir kez daha görüyoruz. 4K ve 60 Fps gibi yüksek ayarlar olduğunda oyun görsellik açısından muhteşem görünüyor.

https://www.youtube.com/watch?v=Ge26tSLjfwA

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin