Kapat
Oyunlar 740 görüntülenme 0

Merakla Beklenen Ghoul Bu Ay Çıkıyor

Macera ve korku oyunu severlerin büyük merakla beklediği oyun yapımlarının başında gelen Ghoul oyunu çok yakında oyun severlerle buluşacak. 

Son zamanların sevilen oyun türlerinden birisi olan macera ve korku türünün en yeni örneklerinden birisi olan Ghoul oyunu çok yakında oyun severlerle buluşuyor. Bu ay içerisinde çıkacak olan Ghoul oyunu bir hırsızı konu ediniyor. 

Bir Türk oyun yapım şirketi olan Miracle Studio tarafından hazırlanan Ghoul oyunu Türkçe dil seçeneğine sahip olacak. Oyun içerisinde Nil adında bir ana karakter bulunuyor ve oyun baş karakterimiz olan Nil’in asıl mesleği ise profesyonel bir hırsız. Ghoul oyununun ana karakteri olan Nil, hırsızlık işleri için sözleşmeler yaparak, işverenlerinlerinin diledikleri eşyaları çalarak işverenlerinin isteklerini yerine getiriyor. Elbette ki Nil’in hırsızlık işinde işler bazen yolunda gitmez ve Nil’de sözleşmeye bağlı kalmaz kalamaz. 

Oyunun ana görevi ise Nil’in kırmızı bir kaseyi çalmasını konu ediniyor. Bu görev için şehrin dışında kalan ve ürkütücü bir otelde konaklayacak olan Nil, kaseyi çalabilmek için fırsat kollayacaktır. Şehrin dışındaki ürkütücü otele geldiği andan itibaren farklı hislere kapılan Nil, kırmızı kaseyi çaldıktan sonra hayatının değişeceğinden habersizdir. 

Kaseyi çaldıktan sonra başından bir süre olay geçecek ve bu olaylar Nil’in hayatını önemli ölçüde değiştirecektir. Hayatında meydana gelen olaylara anlam veremeyen Nil ne pahalısına olursa olsun görevini tamamlamak için mücadele etmeyi sürdürecektir. Gelişmiş yapay zeka teknolojileriyle desteklenen yerli yapım Ghoul oyunu, muhteşem korku sahneleri ve en başından beri dinmeyen adrenalin seviyesiyle sürükleyici bir oyun olarak karşımıza çıkıyor. Şimdilik fiyatının belli olmadığı Ghoul oyunu Steam üzerinden indirilip oynanabilecek. Yazımızın sonundan tanıtım videosunu izleyebileceğiniz Ghoul oyununun sistem özellikleri ise şöyle;

Minimum Sistem Gereksinimleri;

İşletim Sistemi : Windows 7 / 8 / 10 x 64 

İşlemci : 2.2 GHz Quad Core 64 Bit tabanlı işlemci

RAM : 4 GB RAM 

Ekran Kartı :  NVIDIA® GTX 470 ya da ATI Radeon HD 6870 ya da daha üstü

DirectX : Sürüm 11

Depolama : 10 GB Kullanılabilir Alan

Önerilen Sistem Özellikleri;

İşletim Sistemi : Windows 7 / 8 / 10 x 64 

İşlemci : 3.2 GHz Quad Core 64 Bit tabanlı işlemci

RAM : 8 GB RAM 

Ekran Kartı :  NVIDIA® GTX 960 ya da AMD Radeon R7 370 ya da daha üstü

DirectX : Sürüm 11

Depolama : 15 GB Kullanılabilir Alan

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir