LOL Skin Hilesi Nasıl Yapılır? (2019)

1
3.736 görüntülenme

LOL karakter kostümünüzü değiştirmek için lol skin hilesi nasıl yapılır? sorusuna en güncel 2019 kostüm hilesi yazımızın devamında.

League of Legends oyununda almak istediğiniz kostüm seçenekleri arasında kaldıysanız ve almadan önce lol kostümü denemek istiyorsanız lol skin hilesi ile mümkün. Sizlere güncel 2019 lol skin hilesi nasıl yapılır ‘ı göstereceğiz. Mod skin lol hilesini yaptığınızda seçtiğinizi kahramana istediğiniz kostümü giydirebileceksiniz yapacağınız lol kostüm hilesi yalnızca sizin tarafınızdan görülebilir olacağını belirtelim. League of Legends 9.19 sürümü için en güncel lol mod skini yazımızın sonunda bulunan linkten indirebilirsiniz.

LoL Skin Hilesi Nasıl Yapılır?

lol skin hilesi güncel 1
lol skin hilesi güncel 1

1- Aşağıda verdiğimiz linkten indirdiğiniz .zip uzantılı dosyayı klasöre çıkartıyorsunuz ve klasörün ismini “Fraps” olarak değiştiriyorsunuz. Artık gerekli dosyalarımız “Fraps” adlı klasörün içinde.

2- Bilgisayar > Yerel Disk C ‘ye girerek “Fraps” klasörünü buraya atıyoruz.

lol skin hilesi nasıl yapılır 2
lol skin hilesi nasıl yapılır 2

3- Fraps klasörünün içerisinde “LOLPRO 9.19.exe” adlı dosyayı bulup çalıştırıyoruz artık lol skin programı kurulmaya başlandı.

4- Açılışta lol skin ve kahramanların olduğu ekran karşınıza gelecek.

lol skin hilesi güncel 3
lol skin hilesi güncel 3

5- Açılan ekranda Oyun modu seçimi yapıyoruz. Siz ister normal ister aram seçebilirsiniz. Hazır butonundan sonra kahraman seçimini de yapıyoruz. Heronuz için istediğiniz lol skin’i seçiyorsunuz ve “ACTIVE SKIN HERE” butonuna tıklıyorsunuz artık lol kostüm hilesi aktif.

Lol skin mod 9.19 indirmek için tıklayın! (Lol Kostüm Hilesi İndir)

LoL Skin Hilesi Video

Lol Skin Hilesi Ban Sebebi Mi?

3.parti yazılım kullanmak Riot Games’e göre kesinlikle yasaktır bundan dolayı lol skin ban sebebidir. Bu yüzden sizlere tavsiyemiz lol skin hilesini denemek istiyorsanız yeni bir hesap açıp o hesapta deneyin. Lol mod skinden dolayı ban yemenizden gear4game sorumlu değildir.

Mod Skin Lol Bilgisayardan Silme

Lol kostüm hilesini bilgisayarınızdan silmek istiyorsanız tek yapmanız gereken Yerel Disk C ‘de bulunan “Fraps” klasörünü silmeniz böylelikle mod skin lol hilesi bilgisayarınızdan tamamen silinmiş olacak.

1 YORUM

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin