İnstagram TV Videoları Nasıl İndirilir? (IGTV)

0
5.803 görüntülenme

İGTV ile beraber süresi uzun olan videoların paylaşılması için platform İnstagram tarafından oluşturuldu. Instagram tv videoları indirme, IGTV den video indirme işlemi nasıl yapılır hemen başlayalım.

Youtube’a rakip olarak çıktığı düşünülen İGTV ile İnstagram kullanıcıları kendilerine kanal oluşturup video yayınlayabiliyor. Birçok alanda videolar yayınlanmaya başladı. Instagramdaki videoların nasıl indirileceğine dair detaylı bilgileri ve çözümleri sunacağız.

İGTV Videoları Web sitesi üzerinden Nasıl İndirilir?

İnstagramda indirmek istediğiniz videoyu uygulamayı kullanarak açın. Açılan videoda bulunan üç noktaya tıklayın ve video bağlantısını kopyalayın.

Daha sonra BURADA yazısına tıklayarak linke gidin. Gittiğiniz link IGTV Downloader sitesinin linki yani bu iş için tasarlanmış bir site diyebiliriz. Sonra ana sayfada bulunan kutucuğa kopyaladığınız linki yapıştırıp arama butonuna tıklıyoruz.

Kısa bir süre bekledikten sonra altta bulunan “Download Now” butonu çıkıyor ve tıklıyoruz. Mp4 formatını seçin ve instagram igtv videonuzu indirmeye başlayın. Bu işlemler iPhone da sonuçsuz kalabilir. Peki igtv videolarını mobil telefonumuzdan indirebilir miyiz?

Android uygulama ile İnstagram TV Videoları Nasıl İndirilir

İGTV videolarını web sitesi üzerinden değilde android uygulamanızdan indirmek istiyorsanız size play store da bulunan linkleri sizinle paylaşalım.

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin