Gbt Numara Sorgulama Başkaları Sizi Telefona Nasıl Kaydetti?

1
7.370 görüntülenme

Sizi arayan bilinmeyen numaraların kime ait olduğunu bulmak için kullanılan gbt numara sorgulama ile rehberinizde bulunan kişilerin sizi nasıl kaydettiğini bulabileceksiniz.

Son zamanlarda artan bilinmeyen numara aramaları sonucunda arayan kişinin kim olduğunu merak edebilirsiniz bu durumda sizin gbt numara sorgulama uygulamalarını kullanabilirsiniz.

Gbt numara sorgulama

Aşağıda belirttiğimiz gbt numara sorgulama uygulamasını ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Uygulamayı indirdiğinizde size 5 yıldız kredi veriyor. 5 yıldız ile beş kez numara sorgulama servisini kullanabilirsiniz. Daha fazla numara sorgulama ihtiyacınız olduğunda ister kredi satın alın istersenizde her 24 saat sonunda bir krediyi ücretsiz olarak kazanın. Uygulamayı kurarken sizin telefon rehberinize fotoğraflarınıza vb. birimlere erişim isteniyor. Tüm bunları bilerek programı indirin.

Bu uygulamayı özellikle erkek/kız arkadaşınızın sizi telefon rehberine nasıl kaydettiğini öğrenmek için kullanabilirsiniz. Oldukça kullanışlı bir uygulama. Karşı tarafın telefon numarasının kime ait olduğunu öğrenmeniz için bu uygulamayı kullanan herhangi birisinin de bu uygulamayı daha önce kullanmış ve rehberine kayıtlı olması gerekiyor.

Başkası sizi rehbere yeni kaydettiğinde “Rehbere … isimle kaydedildiniz” adında bir bildirim geliyor.

Gbt sorgulama uygulamaları

Gbt sorgulama uygulaması artık düzenli çalışmıyor bu yüzden sizlere alternatif ve en çok kullanılan bilinmeyen numaranın kime ait olduğunu gösteren uygulamaları listeleyeceğiz.

kim arıyor uygulaması rehber
kim arıyor uygulaması rehber

1- Kim Arıyor : Bu program ile istenmeyen aranmalarda kişiyi anında engelleyebilirsiniz. Aramak istediğini bir numara varsa istediğiniz saate bir çalar saat gibi alarm kurup otomatik arama gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca Google veya iCloud yedekleme servisini kullanmıyorsanız bu uygulamanın rehber yedekleme özelliğini kullanabilirsiniz.

2- Numara Sorgulama : Uygulamayı indirdikten sonra telefon numaranızı girerek uygulamayı kullanmaya başlayın böylelikle başkalarının sizi telefona nasıl kaydettiğini görün.

cia bilinmeyen numara kime ait
cia bilinmeyen numara kime ait

3- Cia Uygulama : Uzun süredir benim de kullandığım telefon numara sorgulama uygulamalarından bir tanesi arama engelleme, arama hatırlatıcısı, spam uyarıları, yedek rehber gibi birçok özellik mevcut.

4- Turkcell Upcall : Bu uygulamayla sizi arayan kişilerin kim olduğunu görebilirsiniz. Program kendi içerisinde oldukça bol emoji ve resim özelliklerine sahip böylelikle rehberinizdeki kişilere resim veya emoji çıkartması ekleyebilirsiniz.

5- Getcontact : Play store ve app store üzerinden şuan için kaldırılmış ama yakın zamanda sahalara dönebilir.

Başkalarının rehberinde nasıl kayıtlıyım? Bu soruya en güzel cevabı yukarıdaki gbt numara sorgulama uygulamalarından herhangi birisini kullanmakta bulacaksınız. Rehber sorgulama programlarıyla artık eşinizin dostunuzun veya gizli hayranlarınızın sizi rehberine nasıl kayıt ettiğini bulabileceksiniz.

 

1 YORUM

  1. 2018 yılında bilinmeyen telefon numaralarını bulmak için önerdiginiz uygulamalar işimi görecek şekilde çalıştı.Birtakım data eksiklikleri bulunmakta.

CEVAP VER

Yorumunuzu Girin
İsminizi Girin