Kapat
Oyunlar 689 görüntülenme 0

Eylül Ayında Çıkacak En İyi 5 Oyun

Eylül ayı her yıl oyuncular için en güzel ay oluyor. Çünkü iyi oyunlar genellikle bu ay çıkıyor. Bu yıl da gelenek değişmedi. Birçok popüler oyun bu ay çıkışını yapıyor. Eylül ayının yaklaşmasıyla oyuncular şimdiden heyecanlandı ve oyun piyasası hareketlendi. Bakalım bu ay çıkacak en iyi oyunlar hangileri?

 

1. Pro Evolution Soccer 2018 – 12 Eylül (PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC)

Yıllardır her sene yeni oyun çıkaran Pro Evolution Soccer, bu yıl da yeni bir oyun çıkararak bizleri futbol zevkinden mahrum bırakmıyor. yeni gelişmiş grafikleri ve gelişmiş yapay zekası ile bizleri yeniden kendine hayran bırakacak olan oyun, yeni takım kadrolarıyla 12 Eylülde birçok platformlara birlikte çıkıyor.

 

2. Dishonored: Death of the Outsider – 15 Eylül (PS4, Xbox One, PC)

Bir süre önce çıkış yapan Dishonored 2 ile dikkatleri üzerine toplayan Dishonored serisi, yeni bir oyunla geri dönüyor. Dishonored 2’ye göndermeler bulunacak oyunda Dishonored 2 oynayanların aklında kalan sorular büyük çoğunlukla cevaplanacak. Tamamen ayrı bir şekilde satılacak oyun, 15 Eylül’de piyasaya sunulacak.

 

3. NBA 2K18 – 19 Eylül (PS4, Xbox One, Switch, PC)

Futbol severler başka oyunlara yönelirken basketbol severler de bu tarafa geliyor. Neredeyse gerçek gibi olan grafikleriyle zevkli basketbol oyunu NBA 2k18, güncel takımlarıyla oyun dünyasındaki yerini koruyor. 19 Eylül’de çıkış yapan oyun, basketbol heyecanını yaşamamıza olanak sağlıyor.

 

4. Total War: Warhammer 2 – 28 Eylül (PC)

Başarılı strateji oyunu serisi Total War, Warhammer ile büyük bir ilgi çekmişti. Fantastik canavarları kontrol ederek savaştırdığımız strateji oyunu 2. oyunu ile devam ediyor. Özellikle savaş mekanikleriyle kendine hayran bırakan Total War, yeni oyununu 28 Eylülde piyasaya sürecek.

 

5. FIFA 18 – 29 Eylül (PS4, Xbox One Switch, Xbox 360, PC)

En az Pro Evolution Soccer kadar iyi olan futbol oyunu FIFA, her yıl yaptığı gibi bu yıl da kendine hayran bırakacak grafikleriyle piyasaya giriyor. İyileştirilmiş yapay zekası sayesinde zevkli bir maç oynamamızı sağlayacak oyun, 29 Eylül’de piyasaya girecek ve PES’te olduğu gibi yine birçok platforma aynı anda çıkacak.

 

Sizin de eklemek istediğiniz oyunlar varsa yorum kısmından ekleyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir