Kapat
Oyunlar 3.575 görüntülenme 0

Euro Truck Simulator 2 Oynayarak Para Kazanabilirsiniz!

Scs Software tarafından geliştirilen ve milyonlarca oyuncusu bulunan en büyük simulasyon oyunlarından biri olan Euro Truck Simulator 2 yeni etkinliği ile kullanıcılarına hediyeler dağıtıyor.

 

Euro Truck Simulator 2, yıllardır oyun severlerin gözünde en büyük simulasyon oyunlarından biri. En başlarda bütün markalar oyunda bulunmasa da oyun SCS Software tarafından geliştirilerek hedeflenen bütün markalar oyuna dahil edilmişti. Oyuna sürekli yeni güncellemelerle geliştirilmeye devam ediliyor.

 

Sürekli yeni DLC’ler çıkaran SCS Software, bu DLC’lerle haritayı büyütüyor, tırlar için yeni modifiye paketleri yayınlıyor, tırlar için yeni boyalar ve yeni dorseleri oyuna ekliyor. Bu ek paketlerle oyun daha da zevki bir hale geliyor. Özellikle ülkelere özel boya paketleri çıkarılan Euro Truck Simulator 2 için Türk bayraklı bir boya paketi de bulunuyor.

 

Euro Truck Simulator 2, sadece ek paketlerle değil güncellemelerle de gelişiyor. Yakın zamanda yeni güncellemeyle bazı yolları yenilenen oyunun sesleri ve fizikleri de yenileniyor. En son ilgi çekici güncelleme ise oyuna çift dorse eklenmesiydi. Bu güncellemelerle SCS Software oyunculara gerçekçi ve zevkli bir simulasyon deneyimi yaşatmayı hedefliyor.

 

Ayrıca oyunu eğlenceli hale getiren bir diğer özelliği ise Çok Oyunculu olarak oynanabilmesi. Resmi olarak oyun geliştiricileri tarafından çok oyunculu olmasa da başka bir ekip oyuna çok oyunculu modunu eklemiş.Birçok sunucuları var ve binlerce kişi çok oyunculu olarak oynuyor.

 

Son çıkan harita paketi olan Fransa paketi, oyunda Fransa’daki yolları değiştiriyor, etrafa yeni yerler ekliyor ve haritayı biraz daha büyütüyor. Etkinlik de Fransa paketi ile ilgili.

 

Bu etkinlikte yapmanız gereken 10 farklı ülkeden Fransa’ya her ülkeden birer tane olmak üzere 10 dorse götürmeniz. Bunun tam tersini yaparak Fransa’dan başka ülkelere de götürebiliyorsunuz. Etkinliği tamamladıktan sonra hediye olarak 4 adet Steam Envanter öğesi veriliyor. Bunlardan biri Eyfel Kulesi diğer üçü ise farklı ülkelerin bayrakları. Bunları kazandıktan sonra isterseniz çekici kabini içerisine yerleştirerek daha güzel olmasını sağlayabiliyorsunuz. İsterseniz de satarak parasını kullanabiliyorsunuz.

Etkinliği yapmak için Euro Truck Simulator 2’yi Steam üzerinde oynamanız gerekiyor. Bunun yanında bir World Of Trucks hesabınız olmalı ve bu hesabı Steam hesabınız ve oyun içindeki profiliniz ile bağlamanız gerekiyor. Görev ilerlemesini World Of Trucks profilinizden görebiliyor, bitirdiğinizde ise yine World Of Trucks üzerinden hediyenizi alıyorsunuz.

 

Gelen hediyeler rastgele olarak geliyor. Eğer şanslı iseniz değerli bir hediye gelebilir ama düşük değerde bir hediye gelmesi de ihtimaller arasında. Bu etkinlik Euro Truck Simulator 2 için yapılan ilk etkinlik. İleride yeni etkinlikler yapılabilir ve yeni hediyeler verilebilir. Yeni etkinlikler geldiğinde sitemizden haber alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir